Puk, puk!!! Puk, puk! . Chat z Heterykonem

JMBNO

@JMBNO@Strony Patriotyczne


Umiesz liczyć, to licz na siebie
Kategorie: Wszystkie | B-N | Cenzuro-PiS | FVD3 | I_P_P | Iwo | Konkurs | M_M | OJRO | P-O | PPwRM | Pstryk! | SEJM | SMS | Salon | WWW
RSS
wtorek, 29 stycznia 2013
RMcenzoPK

Polscy Patrioci w Radiu Maryja

MASOŃSKA TV TRWAM


Szanowni i mili Goście saloniku Heterykona, Polacy, Słowianie i Patrioci, nie próbujcie doszukiwać się wolności słowa na portalu Radia Maryja, gdzie pozytywnej moderacji nie będziecie mogli się doczekać, gdy z obiektywną i bolesną prawdą zapragniecie włączyć się do debaty w ważnych dla Polski tematach. Oto kilka przykładów tej haniebnej cenzury stosowanej wobec komentatora o nicku Michaś:


CENZURA w RADIU MARYJA

Cenzor Szaweł

Portal Radia Maryja obsługuje moderator Paweł K., zwany cenzorem SzawłemCenzor Szaweł
Minął miesiąc
Ograniczenie konstytucyjnych praw
Incydent
Incydent podczas rocznicy PW
8 

lat
Kosy na sztorc
stan prawa
gdzie eko?
Prawo do Ojczyzny
Giertych atakuje RM
Co szukuje
Manipulacje TVN
Manipulacje TVN


Siadaj, odpocznij 

sobie, posłuchaj muzyczki i napisz liścik jeśli masz 

odpowiedni nastrój

Madzia K & Fobiton
21:42, heterykon , PPwRM
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 16 października 2011
SASN

Polscy Patrioci w Radiu Maryja

MASOŃSKA TV TRWAM


Szanowni i mili Goście mego saloniku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej zaapelowałem do znanej niektórym z Was pani Joasi, tej Kruszynki doktoracikiem kandyzowanej tak KUL-turalnie, prośbą serdeczną o używanie sumienia na akademickiej platformie. Jej milczenie "w tym temacie" oraz liczne listy radośnie przyjmujące informację, o powrocie prof. Anny Raźny na antenę Radia Maryja, zobligowały mnie do uwiecznienia tej Damy również w Kalejdoskopie mej słodkiej Madzi, która zniesmaczona dezercją wspomnianej Joasi opuściła naszą Ojczyznę i zamilkła w blogosferze.
Rada Naukowa Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu spotkała się w studio RM i TVT by prowadzić niezwykle ciekawą debatę na temat współczesnej roli Uniwersytetu. Pozwolę sobie ponownie, w ramach swoistego kalejdoskopu mej Madzi, wkleić adresy do dwu części debaty prowadzonej na antenie RM i TVT, które zalśniły w studio RM w obecności ojczulka dyżurnego popisującego się wobec słuchaczki, Anny z Mazowsza, zniechęcającymi gestami prowadzącymi do wypchnięcia jej z anteny TVT.

KALEJDOSKOP
CZ. XXI

Posłuchajcie sobie sami, szanowni patrioci, całość kilkugodzinnego debatowania i kulturalnego wymieniania myśli, a bez wylewania krokodylich łez w TV TRWAM i Radio Maryja, na temat powracającej echem frazy:

Miałeś chamie złoty róg....


"Trzeba, aby środowisko akademickie stało się na nowo
sumieniem narodu" - Jan Paweł II (cz. I)
Rada Naukowa Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (2011-10-13)
Rodzaj audycji: [Rozmowy niedokończone]
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27826"Trzeba, aby środowisko akademickie stało się na nowo
sumieniem narodu" (cz.II)Kto poprze śmiałą hipotezę

NAUKA MOŻE SŁUŻYĆ
EWANGELIZACJI


Kto ma tyle odwagi?

Kto ma ...


Patriotom świadomym i bardziej wtajemniczonym, a mającym pewne deficyty czasowe, polecam tylko z cz. II fragmenty wypowiedzi, ten poniższy szereg perełek będących fragmentami wieczornej części rozmów w radyjku. Wyłowiono je dla mnie z Rozmów Niedokończonych, w których goście w studio starali się unikać kłamstw wspartych na bełkotach z reklam ożywczych wiatrów z PiS-uaru. Posłuchajcie Damy niezwykłej duchowej urody, prof. Annę Raźny, która głosem kobiecego anioła genetycznie obciążonego arystokratyzmem kultury zapytała Polaków, czy nauka, w tym rusycystyka, może służyć ewangelizacji.

POSŁUCHAJCIE SAMI

"Prof. Anna Raźny"

"Prof. Anna Raźny"

"Prof. Anna Raźny"

"Prof. Wanda Laszczak"

"Prof. Anna Raźny"

"Prof. Anna Raźny i Maciej z Filadelfii"

"Pan Maciej z Filadelfii"

POSŁUCHAJCIE
też prof. Kieresia przypominającego nam definicję postmodernizmu i jego głosu stanowczo korygującego ojczulka redaktora, IGNORANTA, który hasło rewolucji francuskiej próbował zaprezentować w masońskiej formie, tak hucpiarsko okrojonej i pozbawionej alternatywy ociekającej krwią:
Liberté, Égalité, Fraternité, ou la Mort!


"Prof. Henryk Kiereś"

"Prof. Henryk Kiereś"

"Prof. Anna Raźny"

"Prof. Henryk Kiereś "LEFM""


POSŁUCHALIŚCIE?
to może będziecie mieli też odwagę skomentować.


" Bóg Honor Ojczyzna "
Polska oczekuje na PATRIOTÓW i prawdziwe autorytety w Parlamencie


20:07, heterykon , PPwRM
Link Komentarze (3) »
czwartek, 13 października 2011
POPiSLiDRPP

Polscy Patrioci w Radiu Maryja

MASOŃSKA TV TRWAM


Kampania wyborcza PiSuarczyków trwała nieprzerwanie na antenie RM i TVT do ostatnich minut przed ciszą dającą trochę ulgi i czas na pogłębioną refleksję. Krótkie wybory i długie owacje na stojąco w sztabach wrogich PiSuarczykom komitetów już za nami. Ojczulkowie z redemptorii jakoś posmutnieli i ucichli, a jedynie o. Dyrektor jeszcze się odgraża i wieszczy armagedon. Wieczorową porą z Florydy włączył się w nocną debatę ojczulka ze słuchaczami RM na temat klęski wyborczej Jarosława pretendującego do premierowskiej buławy, więc w ramach swoistego kalejdoskopu mej Madzi, wkleję jego refleksje, które smutą zalśniły na antenie RM mimo wielkiej ekscytacji Polonusa. Nadmiaru zniechęcających gestów i prób wykopania tego ważnego donatora z anteny u kolaborującego w PiSuarze ojczulka z redemptorii nie dostrzegłem, co zaliczam do sygnałów świadczących o nawróceniu grzeszników. Wyłowiono je dla mnie z Nocnych Rozmów, w których tylko nieliczni słuchacze unikali kłamstw wspartych na bełkotach z reklam ożywczych wiatrów z PiS-uaru, a tak potężnie wzmagających swe podmuchy podczas minionej kampanii wyborczej.

KALEJDOSKOP
CZ. XX

Posłuchajcie sobie sami, szanowni patrioci, tych kilku przemyśleń pana Leopolda bez wylewaniem krokodylich łez w TV TRWAM i Radio Maryja, na temat powracającej echem frazy:

Miałeś chamie złoty róg....


Kto postawi śmiałą hipotezę

ZDRADY POPiSLiD-entury


Kto ma świadomość końcowego akordu z udziałem RPP

Kto ma tyle odwagi?


Patriotom świadomym i bardziej wtajemniczonym, a mającym pewne deficyty czasowe, polecam krótkie felietoniki u Wojtusia z LPR-u, który wznowił pisanie swego bloga i zadziwia dojrzałością postrzegania rzeczywistości.

Śliwka w szambieCo dalej po wyborach?PiS stacza się w czarną otchłań...TEGO POSŁUCHAJCIE SAMI

"Leopold Tomaszewicz z Florydy"

"Leopold dociera do kropki"

"Ojczulek PO-twierdza skruszony"

"Ojczulek PO-siłkuje się expose Donka"

"Śp. Grechyta pyta Świat i prosi..."

"Ojczulek PO-twierdza biblijnie"

POSŁUCHALIŚCIE?
to może będziecie mieli też odwagę skomentować.


" Bóg Honor Ojczyzna "
Polska oczekuje na PATRIOTÓW i prawdziwe autorytety w Parlamencie


12:33, heterykon , PPwRM
Link Komentarze (2) »
piątek, 30 września 2011
CPJPP

Polscy Patrioci w Radiu Maryja

MASOŃSKA TV TRWAM


O. Dyrektor pokonując rzucane mu kłody na drodze do sukcesu geotermii i szykanowany w sądach oraz brutalnie utrącany, w procedurach pozyskania miejsca na cyfrowej platformie medialnej, został zmuszony do totalnego poparcia PiS-uaru, który obiecuje redemptorystom koncesję cyfrową po zwycięstwie wyborczym. Tak postawiony przez PO pod ścianą nie ma wyjścia i ewentualna klęska PO może mieć swe źródła w Toruniu.
Kampania wyborcza PiSuarczyków trwa więc nieustająco na antenie RM i TVT więc pozwolę sobie, w ramach swoistego kalejdoskopu mej Madzi, wkleić szereg perełek, które zalśniły na antenie RM mimo zniechęcających gestów kolaborujących w PiSuarze ojczulków z redemptorii. Wyłowiono je dla mnie z Rozmów Niedokończonych, w których tylko nieliczni goście w studio unikali kłamstw wspartych na bełkotach z reklam ożywczych wiatrów z PiS-uaru, a tak potężnie wzmagających swe podmuchy podczas kampanii wyborczej.

KALEJDOSKOP
CZ. XIX

Posłuchajcie sobie sami, szanowni patrioci, całość kilkugodzinnego bajania nowych wielbicieli posła Czumy, z wylewaniem krokodylich łez w TV TRWAM i Radio Maryja, na temat powracającej echem frazy:

Miałeś chamie złoty róg....


Czy Polska jest państwem prawa? Praworządność, wymiar sprawiedliwości, bezpieczeństwo społeczeństwa (cz.I)
Dariusz Barski - były zastępca prokuratora generalnego, Andrzej Duda -podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, mec. Andrzej Romanek (2011-09-29)
Rodzaj audycji: [Rozmowy niedokończone]
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27625Czy Polska jest państwem prawa? (cz.II)

Czy Polska jest państwem prawa? (cz.III)Kto postawi śmiałą hipotezę

ZDRADY PiS z bandą czworga


Kto ma tyle odwagi?

Kto ma ...


Patriotom świadomym i bardziej wtajemniczonym, a mającym pewne deficyty czasowe, polecam tylko z cz. III całość wypowiedzi, Joanny z Lublina, Damy niezwykłej duchowej urody, która głosem anielskim, aczkolwiek wzruszenie ukryć nie zdolnym i rozedrganiem broniącym usta przed wybuchem gniewu na zdrajców, to jednak potrafiąca wyznać prawdę najprawdziwszą o zdradzie PiS-uaru kolaborującego z całą bandą czworga; a o dziwo nie zakończonej wypchnięciem Jej z anteny, ponieważ Jej delikatne aluzje, do zaniechania przez PiS-uarskich prawników obrony Konstytucji, można było na antenie odwrócić ogonem przysłowiowego kota w kierunku totalnie potępianego PO. Takiej patriotki kochającej Polskę też do radyjka - z przyczyn nam już znanych - nie zaproszą, ponieważ Joanna ma na imię i jest z Lublina, nawet mimo faktu, że swą imienniczkę i posłankę Muchę ośmiela się krytykować na antenie.

POSŁUCHAJCIE SAMI

"Joanna i Polski miłośnica Wielka"

"Joanna z Lublina do Dudy"

"Joanna z Lublina kontynuuje"

"Joanna z Lublina o Joannie M."

"Joanna z Lublina apeluje do sumień PiS"

POSŁUCHAJCIE
reakcji PiS-iaczków i kolejnych słuchaczy:
wpienionego dziadka Józefa z Gdańska
i Marka bełkotliwego PO-rąbańca z warszafki.


"Zakłopotany Duda odpowiada"

"Duda obraca ogonem kota ku PO"

"Romaniuk dopowiada trafieniem w sedno"

"Józef z Gdańska pyta o eutanazję"

"Ojczulek łagodzi i Duda odpowiada"

"Kandydaci do sejmu kontynuują odpowiedz"

"Ojczulek pyta o kondycję"

"Romaniuk mu odpowiada"

"Marek bełkotliwy PO-rąbaniec z warszafki"

"Ojczulek komentuje a Duda dziękuje Joannie"

"A ten jeszcze dodaje i strasznie prosi"

POSŁUCHALIŚCIE?
to może będziecie mieli też odwagę skomentować.


" Bóg Honor Ojczyzna "
Polska oczekuje na PATRIOTÓW i prawdziwe autorytety w Parlamencie


16:09, heterykon , PPwRM
Link Komentarze (3) »
czwartek, 29 września 2011
PS40LM

Polski Patriota i Słowianin

rozkochany w polskości

Pan Starszy

Pamiętając z opowiadań o wydarzeniach tamtego lata dedykuję Mu melodię wywołującą blask Jego wilgotniejących oczu.

ROCZNICOWA DEDYKACJA
40 LAT MINĘŁO

Posłuchajcie, szanowni patrioci i ZAŚPIEWAJCIE z Tony Orlando

i też zawiążcie żółtą wstążkę wokół pnia starego dębu.


POSŁUCHAJCIE I ZAŚPIEWAJCIE

"Dawn - Tie A Yellow Ribbon (Round The Old Oak Tree).""Karaoke - Tie A Yellow Ribbon - Tony Orlando and Dawn""Tie a Yellow Ribbon 'round the Ole Oak Tree ♬ karaoke - Dawn""Tie A Yellow Ribbon Round The Ole Oak Tree In The Style Of Dawn Karaoke""Teresa Teng Karaoke Collection - Tie a yellow ribbon""Karaoke - Tie A Yellow Ribbon - by David Wayne - każdy spiewać może""Dawn featuring Tony Orlando - Tie a Yellow Ribbon Round the Ole Oak Tree Lyrics""KARAOKE - Tony Orlando & Dawn - tie a yellow ribbon""Tie A Yellow Ribbon Around The Old Oak Tree"GBOT & TF 

Pliczek dzwiekowy Tie_a_Yellow_Ribbon.mid
dosyłam w email tylko dla miłych gości.

Pisząc już prosisz, a ja spełniam" Bóg Honor Ojczyzna "
Polska oczekuje na PATRIOTÓW i prawdziwe autorytety w Parlamencie


15:51, heterykon , PPwRM
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 września 2011
SczyM

Nie_Polscy Patrioci w Radiu Maryja

MASOŃSKA TV TRWAM


Szanowni goście, naszło mnie dziś pytanko, a trafniej byłoby rzec uderzyło, wręcz walnęło jak obuchem.

Czym różni się posłanka Sobecka od posłanki Muchy???

O. Dyrektor i doktor nauk przedziwnych preferuje tę pierwszą z nadmienionych bywalczyń okrąglaka plenarnego na Wiejskiej i zaprasza ją do swego radyjka oraz TVT. Zaprasza ją nadal mimo romansowej zdrady na europejską skalę w objęciach LIBERTASa.

Zaszczycani zaproszeniem o. Rydzyka bywają ateiści, agnostycy, muzułmanie, prawosławni żonkosie, pseudo katolicy, przechrzty, masoni i cykliści, geje i miłośnicy kotów, zakłamani PiS-uarczycy i PRL-owscy TW. Nawet ekspert od muszek owocówek dostąpił zaszczytu wejścia na salony, choć Damy Wielkopolskie prosiły by nie wpuszczać tej nagiej potworności, bo niechybnie załatwi się na środku salonu, co i mentalnie się dokonało.

Czy jest więc uczciwe i sprawiedliwe, że KUL-turalną choć kapinkę KUL-awą etycznie posłankę Joannę, też dr, do telewizji masońskim dymem okadzanej nie zapraszają!?!

Czyż nie byłoby chwalebnym uczynkiem podczas jej bytności w TVT podjąć próbę wyrwania jej z feministycznych macek i z aborcyjnej drogi ją zawrócić ku naszej cywilizacji życia w miłości???
KALEJDOSKOP
CZ. XVIII

Dziś nie posłuchacie sobie, szanowni patrioci, kilkugodzinnego bajania, z wylewaniem krokodylich łez w TV TRWAM i Radio Maryja, na temat powracającej echem frazy:

Miałeś chamie złoty róg....


Dziś będziecie się delektować pięknem umykajacym poza strefę urzędowej młodości, pieknem duszy pokrytej już patyną czasu.
Możecie też poczytać z dr posłanką na blogu, gdzie sobie nocą na skype szeptamy w blasku świec.
Oraz w jej czytelniczym saloniku, gdzie cisza absolutna pozwala skupić się na lekturze.

 

Kto się odważy o. Tadeuszem wstrząsnąć
by krzywdy czynione naprawił?


Kto naszą Joasię z honorami do TVT wprowadzi?


Kto ma tyle odwagi, no kto?


Patriotom świadomym i bardziej wtajemniczonym, a mającym pewne deficyty czasowe, doradzam pominąć szereg okienek już z tytułu sugerujących zawartość wątpliwej wartości.

POSŁUCHAJCIE
Posłuchajcie sami tej uroczej PO-słanki tak słodko doktoracikiem kandyzowanej i tak niebywale KUL-turalnej.

"Joasia u Jasia o poranku""Spot wyborczy Joanny Muchy"


"Akcja rejestracji posłów jako potencjalnych dawców szpiku kostnego"


"Joanna Mucha: Nie jestem monstrum"
JM 


"Mucha: Proporcje głosów za i przeciwko Palikotowi w PO zmieniają się"
JM 


"Mucha: Nie wiemy jak przekonać Kaczyńskiego, że białe jest białe a czarne jest czarne"
JM 


"Wywiad z posłanką Joanną Muchą"
JM 


"Mucha: W wywiadzie pojawiły się słowa, których nie wypowiedziałam"
JM 


"Mucha: Nie biegam często na mównicę"
JM 


"Nie upolityczniajcie spraw zwierząt"
JM 


"Ustawa o spreadach wchodzi w życie"
JM 


"Konferencja prasowa poświęcona finansowaniu inwestycji w Szpitalu Klinicznym Nr 1"
JM 


"Mucha: Partie nie posługują się wiedzą ekspercką"
JM 


"Nogi Muchy"
JM 


"Czat z posłanką Joanną Muchą w redakcji Dziennika Wschodniego"
JM 


"Konferencja prasowa posłanki Joanny Muchy"
JM 


"Babilon 27.08.2011 1/4 "
JM 


"Joanna Mucha - gwiazda platformy obywatelskiej jak Jola Rutowicz"
JM 


"Tomasz Lis na żywo"
"Jolanta Kwaśniewska, Beata Kempa, Joanna Mucha, Katarzyna Piekarska, Ewa Kierzkowska, 19.09.2011, 21:45" Bywają chwile tak specyficznego nastroju, gdy siadam na tarasie pod rozgwieżdżonym niebem, że wraca do mnie pytanie nieznośne w swej śmiałości niesionego przesłania, które wręcz mnie zawstydza.
Słynne wyznanie Joasi iż posiada "nagie fotki" z czasów swej młodości prowokuje mnie do rozmyślania nad fundamentalnym zagadnieniem zgłębianego tematu.
Czy klimat uwieczniony w tej jej galerii przypomina nastroje początków kariery młodej Meg, czy może raczej Sary, która choć jest blondynką dotlenioną to jednak wydaje mi się bardziej ekologiczna w plenerowym ujęciu intymnych ornamentacji.
Mroczne klimaty hotelowego pokoiku na godziny u młodziutkiej Meg bliższe są realiom PRL'u ale pomarzyć o ekologii nie jest przecież grzechem, gdy projekcje w koniakowych aromatach serce pragnie roztoczyć w panoramicznej perspektywie.
Czy ktoś ośmieliłby się zapytać naszą posłankę o samokrytyczne rozwikłanie tego dylematu na swym blogu ze skromniutką publikacją fragmenciku tych uwiecznień byśmy serca uwolnili od tej rozterki?

JM jak MR? 

Meg Ryan nago
JM jak S? 

Sara


" Bóg Honor Ojczyzna "
Polska oczekuje na PATRIOTÓW i prawdziwe autorytety w Parlamencie


23:39, heterykon , PPwRM
Link Komentarze (2) »
wtorek, 20 września 2011
TPIK

Polscy Patrioci w Radiu Maryja

MASOŃSKA TV TRWAM


" NARÓD ISTNIEJE Z KULTURY I DLA KULTURY "

Ubiegłej nocy przysłano mi fragmenty nagrania nocnych rozmów prowadzonych w RM (08-09-2011r), a do których kanwą były słowa skierowane do przedstawicieli świata kultury przez Jana Pawła II 13-06-1987 roku w kościele Św. Krzyża.
Jakość techniczna nagrania jest marniutka ale głębia słowa niesionych treści, tak płynących z ust Papieża jaki i dyskutantów telefonujących do RM, mając bezcenną wartość dla patriotycznego słuchacza, co uświadamia mi, że grzechem by było zapisane w niebiańskich kronikach tak karygodne zaniechanie publikacji tych diamentów godnych zaistnieć w mej Madzi swoistym kalejdoskopie. Niechaj pozostaną tu ważnym świadectwem istnienia prawdziwej kultury narodu genetycznie obciążonego jej arystokratyzmem, bo szczycącego się tysiącletnim trwaniem w wierności Krzyżowi i zanurzonego w kulturze prawdziwej Miłości, o czym w merdiach panuje kompletna cisza.


KALEJDOSKOP
CZ. XVII

Polecając mym Gościom te fragmenty audycji nie zapominam jednak kogo łączyć z wylewaniem łez w Radio Maryja na temat powracającej echem frazy:

Miałeś chamie złoty róg....

Tyle Polski, ile Kultury (cz. I) (2011-08-27)

Prof. Marek Dyżewski - pianista, publicysta oraz animator życia muzycznego
Rodzaj audycji: [Rozmowy niedokończone]
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27100Tyle Polski, ile Kultury (cz. II) (2011-08-27)Kto piękniej mówił o kulturze?

Kto jest jej smakoszem?


Kto ma tyle dla niej dbałości?

Kto ma ...

Czy tylko pani Aldona i ten wielbiciel Fryderyka?POSŁUCHAJCIE
błogosławionego Jana Pawła II, który 13-06-1987 roku próbował uświadomić artystom ich rolę, a który czas tylko zmarnował rzucając perły przed wieprze przy Sercu Chopina.

" Ojczulek zagaił i zapowiedział JPII " (MP3)


" JPII " (MP3)


" JPII " (MP3)


" JPII " (MP3)


" JPII " (MP3)


" JPII " (MP3)


POSŁUCHAJCIE
teraz telefonującego do RM
prof. Marka Dyżewski

" Prof. MD " (01 MP3) " Prof. MD " (02 MP3)
" Prof. MD " (03 MP3) " Prof. MD " (04 MP3)
" Prof. MD " (05 MP3) " Prof. MD " (06 MP3)
" Prof. MD " (07 MP3) " Prof. MD " (08 MP3)
" Prof. MD " (09 MP3) " Prof. MD " (10 MP3)
" Prof. MD " (11 MP3) " Prof. MD " (12 MP3)
" Prof. MD " (13 MP3) " Prof. MD " (14 MP3)
" Prof. MD " (15 MP3) " Prof. MD " (16 MP3)

POSŁUCHAJCIE
jeszcze telefonującą do RM panią etnograf,
Aldonę Plucińską.

" Prof AP " (01 MP3) " Prof AP " (02 MP3)
" Prof AP " (03 MP3) " Prof AP " (04 MP3)
" Prof AP " (05 MP3) " Prof AP " (06 MP3)

" Pani etnograf reasumuje " (07 MP3)


POSŁUCHALIŚCIE?
to może będziecie mieli też odwagę skomentować.


" Bóg Honor Ojczyzna "
Polska oczekuje na PATRIOTÓW i prawdziwe autorytety w Parlamencie


01:31, heterykon , PPwRM
Link Dodaj komentarz »
JPP89R

Polscy Patrioci w Radiu Maryja

MASOŃSKA TV TRWAM


Piątkowe popołudnie tutejszego czasu (08 -09-2011), poświęciłem na słuchanie niezbornego marudy dyżurującego w RM, który zaprosił do studia, w ramach programu Rozmowy Niedokończone, prof. Krystynę Pawłowicz, prawniczkę, członka Trybunału Stanu, oraz wykładowcę z UW. Uczyniłem to poświęcenie dla miłego gościa komentującego czasem w mym salonie i zaszczycającego mnie sympatyczną korespondencją w email.
Toni, przeuroczy Starszaku, a przez córeczkę Panem Starszym zwany, Twe szczere wyznanie w komentarzu do IVX części Kalejdoskopu rozczuliło mnie niebywale i po wysłuchaniu pani Krysieńki w tej piątkowej audycji upewniłem się, że Twa nimfa jest godna wsparcia wyborczą kartką. Dama Twego serca, kobieta odważna, bo zdolna o. Rydzykowi postawić zarzut w jego studiu, że próbuje ją obrazić, to tylko ona, kobieta dumna, prawdomówna i ciałkiem kompatybilna z Twą nad wyraz okazale męską posturą zdolna będzie w sejmowych kuluarach małe i spasione dupsko jarokacza przetrzepać za dotychczasowe akty zdrady Polski i obecne zakłamanie w kampanii wyborczej. Wkleję tu dziś dla Ciebie 22 fragmenty z rozmów niedokończonych by Twą boginkę upamiętnić w saloniku dla polskich patriotów.
Wklejając wypowiedzi pani Krystyny traktuję je, z pominięciem bełkotów niezbornego marudy oraz o. Tadeusza, jako perełki godne zaistnieć w mej Madzi swoistym kalejdoskopie i niech pozostanie tu ważnym świadectwem ostatniej obrony resztek naszej suwerenności, o czym w merdiach panuje kompletna cisza.

KALEJDOSKOP
CZ. XVI

Polecając mym Gościom te fragmenty audycji nie zapominam jednak kogo łączyć z wylewaniem łez w Radio Maryja na temat powracającej echem frazy:

Miałeś chamie złoty róg....


Jakość prawa po 89.roku (cz. I)
Prof. Krystyna Pawłowicz (2011-09-08)
Rodzaj audycji: [Rozmowy niedokończone]
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27....Jakość prawa po 89.roku (cz. II)Kto postawi na Muzę Pana Starszego?

Kto Jej zaufa jak Toni?


Kto ma tyle odwagi?

Kto ma ...


POSŁUCHAJCIE
Krysieńkę i oceńcie jej zmagania z niezbornym marudą, który ponownie właził Jej w słowo i ponownie wypchnął z anteny pana Marka z Bawarii.

" Pani Krystyna o zdradzie Konstytucji RP" (MP3)


" Pani Krystyna o koniecznych zmianach " (MP3)


" Pani Krystyna kontynuuje " (MP3)


" Pani Krystyna kontynuuje " (MP3)


" Pani Krystyna o współkandydatach " (MP3)


" O. Dyrektor dziękuje i obraża " (MP3)


" O. Dyrektor pyta o Jarka " (MP3)


" O. Dyrektor o demontażu Polski " (MP3)


" Marek z Toronto i Tomasz z Małopolski " (MP3)


" Pani Krystyna i Marek bankowiec z Katowic " (MP3)


" Pani Krystyna do sługusa lichwiarzy " (MP3)


" Pani Halina z Berlina " (MP3)


" Pan Henryk ze Śląska i Hamburga " (MP3)


" Pani Krystyna kontynuuje " (MP3)


" Pani Krystyna i mec. Marek z Bawarii " (MP3)


" Pan mec. Marek kontynuuje " (MP3)


" Pan mec. Marek wypychany z anteny " (MP3)


" Pani Krystyna komentuje " (MP3)


" Pani Krystyna o Trybunale " (MP3)


" Pani Halina Wisłocka rusofobicznie " (MP3)


" Pani Krystyna i Andrzej z Florydy " (MP3)


" Pani Krystyna reasumuje " (MP3)


POSŁUCHALIŚCIE?
to może będziecie mieli też odwagę skomentować.


" Bóg Honor Ojczyzna "
Polska oczekuje na PATRIOTÓW i prawdziwe autorytety w Parlamencie


00:35, heterykon , PPwRM
Link Komentarze (2) »
niedziela, 04 września 2011
BDDTPVIP

Polscy Patrioci w Radiu Maryja

MASOŃSKA TV TRWAM


Dziś z przyczyn od mej woli niezależnych spóźniłem się na satelitarną transmisję uroczystości dożynkowych z Jasnej Góry w Częstochowie. Umknęła mi przyjemność wysłuchania przemówień polskawych oficjeli wygłoszonych z jasnogórskich wałów do ludu bożego. Prezydent RP, Maria "gafa" Komorowski i z fedakowej namaszczenia minister rolnictwa, Marek "spier...aj" Sawicki, ponoć przemawiali jak prorocy i będę musiał jutro poszukać, w archiwalnych nagraniach RM, poszukać tych mówek tak żarliwie mi tu zachwalanych. Zdołałem jednak osobiście wysłuchać i zarejestrować dwie końcowe części homilii biskupiej wygłoszonej do narodu w obecności wspomnianych VIP-ków. Część druga, o ochronie życia, i część trzecia, o szacunku do chleba, były tak śmiałe i oskarżycielskie wobec obecnych władców RP, że część pierwsza - ponoć najlepsza, o ochronie ziemi, której nie miałem okazji odsłuchać, to okaże się smakowitą zapewne mową oskarżycielską i odszukanie jej w archiwum będzie mi niezwykłą przyjemnością.

Wklejając tu tę zarejestrowaną część homilii traktuję ją jako perełkę godną zaistnieć w mej Madzi swoistym kalejdoskopie i niech pozostanie tu ważnym świadectwem trzepaniu na Jasnej Górze VIP-kom portek za grzech zdrady Polski i wyzbywanie się resztek naszej suwerenności, o czym w merdiach panuje kompletna cisza.

KALEJDOSKOP
CZ. XV

Polecając ten hołd składany na Jasnej Górze polskiemu rolnikowi, polskiemu Chłopu, który jak panisko zawsze dumnie wychodzi NA POLE, a nigdy nie z duszą parobka NA DWÓR, to przypominając również o spiskowych poczynaniach w sejmie nie zapominam kogo łączyć z wylewaniem łez w Radio Maryja na temat powracającej echem frazy:

Miałeś chamie złoty róg....


Bpa Deca dożynkowe trzepanie portek VIP-kom
Homilia wygłoszona podczas Dożynek Ogólnopolskich na Jasnej Górze
JE ks. bp Ignacy Dec - Biskup Świdnicki (2011-09-04)
Rodzaj audycji: [Homilie]
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27241Kto zapomina, że Chłop potęgą jest i basta...

Kto kocha polską Ziemię jak ON?


Kto żywi i broni jak ON?

Kto ma Boga w sercu jak ON?


POSŁUCHAJCIE SAMI
fragmentu dzisiejszej homilii z Jasnej Góry.

" Brońmy życia "


" Brońmy życia od poczęcia "


" Brońmy życia do naturalnej śmierci "


" Szanujmy chleba powszedniego "


" Szanujmy owoce Ziemi i pracę rolnika "


" Czcijmy chleb euharystyczny "


POSŁUCHALIŚCIE?
to może będziecie mieli też odwagę skomentować.

PS.
Sprawdziłem archiwum i mile zaskoczony stwierdzam, że młodzi wolontariusze pracują u o. Rydzyka również w niedzielę. Homilia jest gotowa do odsłuchania na portalu RM!


" Bóg Honor Ojczyzna "
Polska oczekuje na PATRIOTÓW i prawdziwe autorytety w Parlamencie


21:49, heterykon , PPwRM
Link Komentarze (4) »
OZNKRP

Polscy Patrioci w Radiu Maryja

MASOŃSKA TV TRWAM


Ostatniego dnia sierpnia, tuż po południu, niezborny maruda dyżurujący w RM zaprosił na antenę, w ramach programu Aktualności, prof. Krystynę Pawłowicz, prawniczkę, członka Trybunału Stanu, oraz wykładowcę z UW. Pani Krystyna wypowiedziała się krytycznie na temat projektów zmian naszej Konstytucji zaproponowanych przez prezydenta RP i koalicję rządzącą, które na wieczność proponują wpisać nam bezwarunkową wierność UE, a w domyśle IV Rzeszy. PiS mając świadomość, że koalicja przegłosuje i odrzuci każdą propozycję broniącą resztek suwerenności w naszej Konstytucji, co polskich patriotów mogłoby połaskotać i zachęcić do głosowania na PiS, to zgłosił wersję uniwersalistyczną, która pozwalałaby wyjść z UE lub po rozpadzie trzeszczącego w szwach, tego masońskiego nowotworu, przyłączyć się do nowego syjonu czy jakiejś unii bruklińskiej o globalnym zasięgu. Niezborny marudek przerwał pani profesor wypowiedz słysząc z jej ust, że jest eurosceptykiem i stanowczo sugerował, by się określiła jako eurorealistka, ale ta odważna kobieta zbyła sutannowego lizusa stwierdzeniem: jak zwał tak zwał. Wygłosiła apel do posłów o zaniechanie uchwalania zmian w Konstytucji tuż przed wyborami, z naiwną nadzieją, że po wyborach PiS odzyska władzę i uratuje nam Konstytucję. Wklejając całość wypowiedzi pani Krystyny traktuję ją jako perełkę godną zaistnieć w mej Madzi swoistym kalejdoskopie i niech pozostanie tu ważnym świadectwem ostatniego ataku w sejmie na resztki naszej suwerenności, o czym w merdiach panuje kompletna cisza.

KALEJDOSKOP
CZ. XIV

Polecając te informacje o spiskowych poczynaniach w sejmie nie zapominam kogo łączyć z wylewaniem łez w Radio Maryja na temat powracającej echem frazy:

Miałeś chamie złoty róg....


O zamachu na Konstytucję RP
Prof. Krystyna Pawłowicz informuje: Sejm odrzucił poprawkę PiS o zmianie Konstytucji (2011-08-31)
Rodzaj audycji: [Aktualności dnia]
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27181Kto postawi śmiałą hipotezę

ohydnej ZDRADY PiS


Kto ma tyle odwagi?

Kto ma ...


POSŁUCHAJCIE SAMI
co cichaczem i na chybcika robią w sejmie przechrzty i gudłaje w germanofilosemickiej bandzie likwidatorów suwerennej Polski.

" Pani prof. Krystyna Pawłowicz "


" Pan Krystyna ripostuje "


" Pan Krystyna kontynuuje "


" Pan Krystyna kontynuuje "


" Pan Krystyna kontynuuje "


" Pan Krystyna kończy "


POSŁUCHALIŚCIE?
to może będziecie mieli też odwagę skomentować.


" Bóg Honor Ojczyzna "
Polska oczekuje na PATRIOTÓW i prawdziwe autorytety w Parlamencie


21:41, heterykon , PPwRM
Link Komentarze (3) »
 
1 , 2 , 3 , 4