Puk, puk!!! Puk, puk! . Chat z Heterykonem

JMBNO

@JMBNO@Strony Patriotyczne


Umiesz liczyć, to licz na siebie
Kategorie: Wszystkie | B-N | Cenzuro-PiS | FVD3 | I_P_P | Iwo | Konkurs | M_M | OJRO | P-O | PPwRM | Pstryk! | SEJM | SMS | Salon | WWW
RSS
wtorek, 07 maja 2013
CBTNwPiS

CENZORSKA BRZYTWA TNIE NADAL

  w PiSuaresie

ND 

Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
ProfilProfil  Nie masz wiadomościNie masz wiadomości  Wyloguj [ Michaś ]Wyloguj [ Michaś ]

Michaś

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
15 Kwiecień 2012, 09:36
Kalejdoskop    Ignoruj ten temat
Autor Wiadomość
AnnaE


Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 707
Wysłany: Dzisiaj 15:38    [Ignoruj] [Cytuj]

oxygen napisał/a:
Michaś napisał/a:
Rejon Sosnowca upodobała sobie koszerna diaspora, bo handelek z bandziorstwem przemycanymi przez granice towarami to najlepszy geszeft.

Cosik prawdy jest o tym rejonie, skoro tamtejsza "klasa " szukając możliwości taniego wśliźnięcia się do koryta korzysta z katolickiego portalu krzewiąc tam koszerną "tradycję "
http://pl.gloria.tv/?media=313862Nieładnie, a nawet wstyd! To nie sztuka kpić z biednych i pogubionych ludzi. Pomogliście już komuś z wyszydzanego przez Was Sosnowca?
Jeśli nie wiecie jak, uczcie się od kandydatów na ołtarze:
Cytat:
(...)


Matka Teresa "nigdy nie była obok drugiego człowieka, ale zawsze z nim". Jeden z dziennikarzy po śmierci Sługi Bożej na łamach .Gościa Niedzielnego. napisał: "Dokonała Matka Teresa czynu wielkiego nikłymi środkami, bo miała wielkie serce, pełne dobroci i współczucia dla cierpiących. Toteż mieli do niej zaufanie i głęboki szacunek przede wszystkim ludzie pracy, robotnicy, najwięcej dzieci, znajdujące u niej serce matki. Siłę do ustawicznej ofiary czerpała z głębokiego życia wewnętrznego, modlitwy i miłości. Toteż jest doskonałym wzorem, jak należy wzniecić ducha Ewangelii w naszych czasach i jak pełnić służbę społeczną ofiarnym i odważnym czynem".


http://archidiecezja.lodz.../mT_wiecej.html
_________________
"Musiałem usunąć wiedzę, aby zrobić przestrzeń dla wiary" Immanuel Kant
A kto to cenzorską brzytwą ciachnął Rottweilera???

Dla przetestowania nieznanego sprawcy wkleję kopie:

Wysłany: Dzisiaj 16:23 [Edytuj]

Polacy, Słowianie i Patrioci!


Dziś w radośnie świątecznym nastroju pragnę sprawić prezencik naszemu Colcikowi, który ogłupiały i zapewne zawstydzony zamilkł w sprawie smoleńskiego kundlizmu. Zacytujmy wiec Krzysia w ratunkowych klimatach colcikowi dla osłody:

Rottweiler smoleński


Dziś niewielki, ale straszny rottweiler smoleński okazał się być faktycznie żadnym macho, a jedynie zwykłą adwokaciną, która to ofiara losu nerwowo poci się pod pachami, brzydko pachnie, co widać i czuć.

Rogalski dokonał nagłego zwrotu w swoim stanowisku, jako pełnomocnik poszkodowanego Kaczyńskiego, oraz jako „pewien profil ideowy” badaczy Zamachu warszawskiego, zwanego na przemian to katastrofą smoleńską to zamachem smoleńskim i zaczął otwarcie twierdzić coś, co szkodzi jego klientowi i jest sprzeczne z trzyletnim stanowiskiem samego Rogalskiego w sprawie tzw. Smoleńska. Dodajmy – przypomnijmy – Rogalski był twórcą i siewcą wielu bzdur smoleńskich i jako taki, był poważnym konkurentem bzdurobaja Macierewicza.

Rogalski w wywiadzie do Rzeczpospolitej nagle objawił: „…Główni odpowiedzialni za katastrofę smoleńską zginęli na pokładzie tupolewa. Stawiam na zasadniczą winę po stronie polskiej. To, co mówię, nie jest patriotyczne.”

Istotnie, tak słowami jak i zachowaniem ujawnił Polakom bardzo wiele. Przede wszystkim sytuacja, jaką stworzył, ukazuje nam rzucające się w oczy podobieństwo do wydarzenia w środowisku blogerskim o nazwie FYM, a jakie miało miejsce przed rokiem. Tam nagle środowisko to rozpadło się w drobny mak. Równocześnie z tym rozpadem grupy FYM ujawniono, że nie było to żadne większe towarzystwo, ale jedna osoba, która nawet się przedstawiła i powiedziała, że nazywa się Przywara. Dodatkowo – na „dobranoc” – Przywara autoryzował w pełni – jako swoją – kretyńską i żenującą wersję smoleńską mówiąc o tym, że Prezydent i reszta Delegatów zorientowali się o grożącym im niebezpieczeństwie i na czas uciekli do Mandżurii, i tam do tej pory siedzą (może coś tu zgubiłem lub pokręciłem, ale to tu i teraz jest mało ważne). Bo chodzi jedynie o to, aby pokazać, że likwidacja środowiska FYM mogła zawierać w sobie inne aspekt tej sprawy; mianowicie manewr ukrycia faktów o zniknięciu bardzo wielu blogerów (związanych z FYM), plus i to, że było to typowe zagranie ubowców, którzy najpierw prowokują powstawanie grup opozycyjnych i potem, jak już wszyscy się ujawnią, to następuje obława, która skutkuje w wyrzucaniu konspiratorów ze studiów, z pracy i ew. w wypchnięciu z pociągu lub w skoku z dziesiątego piętra. Potem, po takiej sanacji, następuje okres „spokoju” aż do następnego razu.

Jest bardzo możliwe to, że teraz ponownie nastąpił ten „następny raz” i trzeba to towarzystwo od „teorii konspiracji” na nowo spacyfikować i ośmieszyć ew. niektórych zamordować. Początek tego widać było po Macierewiczu, który – parę tygodni temu – najpierw odkrył wybuch na długo jeszcze przed brzozą, a zaraz potem przypomniał sobie o „trzech ofiarach, które przeżyły”. Do kompletu tej grubymi nićmi szytej prowokacji – już chyba czysto anty-PISowskiej–prowokacji-kompromitacji, trzeba było tylko na nowo badania filmu Koli, no i może powrót do 132 ofiar, bo to też ciekawe i wzmaga grozę.

Ale nie o to tu chodzi. Nie jest ważne, czy Rogalski brzydko pachnie, poci się pod pachami, czy też pochodzi z plemion zajadających surowe mięso uklepywane pod konnym siodłem – a co widać w rysach twarzy (a więc, co on ma na myśli z tym patriotyzmem?) Nie jest tu również ważny Wielki Opozycjonista, który – jak wiemy z doświadczenia – czego tylko się nie dotknie, to wszystko zniszczy. Zniszczył zalążki odbudowy ruchu narodowego – jako narodowiec, doprowadził do upadku własnego rządu – jako jego żelazna pięść, zniszczył polskie tajne służby do reszty – jako ich sanator, zniszczy też, bez wątpienia, zespół śledczy – jako jego przewodniczący. A trzeba być klinicznym durniem, aby spodziewać się po nim czego innego.

Ale i też nie o to chodzi.

Tu mamy na myśli Rafała Rogalskiego, jako adwokata. Lecz nie o etykę czy profesjonalizm chodzi, a o bezpieczeństwo osób, które – w zaufaniu – mogły mu ujawnić istotne fakty dotyczące zamachu warszawskiego.

Biorąc pod uwagę absolutnie „post-precedensowe” zachowanie Rogalskiego, żywcem wzięte z czasów, kiedy to adwokaci „broniący” w procesach sądowych Żołnierzy Niezłomnych wprowadzali swych klientów w błąd i donosili na nich do UB, a w mowach obrończych – zamiast bronić – oskarżali oskarżonych, oszukiwali rodziny tych uwięzionych i wyniszczanych żołnierzy. Adwokat Rafał Rogalski jest osobą nie tylko zachowującą się haniebnie, w pełni zgodnie z bolszewickimi standardami, ale też – w obawie uzasadnionej takim jego zachowaniem – wprowadzającą zagrożenie zdrowia lub życia dla postronnych świadków. Mamy przecież dwa śmiertelne wypadki Musia i Zalewskiego, a zatem rodzi się pytanie: czy ci zabici nie są przypadkiem ofiarami polskiej adwokatury XXI wieku? Bo jeżeli tak, to Rogalski jest tu pierwszym podejrzanym. A mówimy tu o jedynie powszechnie znanych samobójstwach i porachunkach, „góra lodowa” może być bardzo duża.

Aby wyrazić się jasno i definitywnie, nie twierdzimy tego, że adwokat Rogalski jest koniecznie donosicielem do obecnego UB i pomaga służbom wytracać świadków swoich klientów, których interesy reprezentował jako pełnomocnik prawny. Ale stwierdzamy, że zachowanie Rogalskiego – cytat powyżej – upoważnia do zgłoszenia tego przypadku do prokuratury. Osoby, które w najmniejszym nawet stopniu były w kontakcie z Rogalskim lub obawiają się o to, że informacje o nich mogły wpaść w jego ręce, winny niezwłocznie powiadomić o tym organa śledcze.

Motywowanie zawiadomienia do prokuratury/policji jest proste:

1. Adwokat nie ma prawa nigdy i nigdzie występować przeciw interesom swego klienta.

A tu przypadek jest oczywisty: agresywne i niesprowokowane zaatakowanie interesów strony, którą Rogalski reprezentował jako adwokat. I kto wie, czy nie jest to bezczelna, afiszowana forma zastraszenia wszystkich tych, którzy dążą do ujawnienia prawdy, zastraszanie tych ewentualnych świadków, którzy byli z nim w kontakcie!

2. Rogalski albo nie miał podstaw do zmiany swego stanowiska, w tak krótkim okresie czasu, bo materiał ten, na którym mógłby on zbudować swe nowe stanowisko, jest wybitnie techniczny i specjalistyczny, wymagający unikalnej kompetencji, jakiej Rogalski ani nie posiada, ani nawet nie ma bladego wyobrażenia co do tego, o czym tam może być mowa. Albo też zmiany swego stanowiska (deklaracji) dokonał z powodów niemerytorycznych. A nawet gdyby, to nie wolno mu było tego demonstrować publicznie, bo to, co uczynił (powtarzamy raz jeszcze), jest otwartą groźbą, albo ujawnionym świadectwem zagrożenia, na jakie on potencjalnie naraża i Kaczyńskiego i jego świadków. Lub też przez całe trzy lata, prezentując się aktywnie jako zwolennik „konspiracyjnych” tez, nawet tych o wybuchach, wodził za nos swego mocodawcę Kaczyńskiego, wyłudzał od niego pieniądze, oszukiwał też wszystkich innych świadków, którzy – o ile tacy byli – kontaktowali się z nim i przekazywali mu poufne informacje. W tym wypadku Rogalski „doił” Kaczyńskiego z pieniędzy (ale to tylko jego problem), a swą pozycję „pełnomocnika” i szafarza teorii konspiracji używał jako ubeckiej przynęty na naiwnych, jako zwykły ubecki prowokator. I TO jest wielki powód do niepokoju, powód do zawiadomienia o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przez adwokata w sprawie.

(-)Krzysztof Cierpisz
_________________
Kształtuj swoje życie (jak)by było arcydziełem!
„Ceterum censeo Pactum esse delendum”
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Dioskur

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 39
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Dzisiaj 16:42    [Ignoruj] [Cytuj]

Jakie by nie były motywy postępowania pana mecenasa Rogalskiego, to jedno jest pewne: żaden poważny i szanujący się człowiek, nie skorzysta już z jego usług jako prawnika.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
AnnaE


Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 707
Wysłany: Dzisiaj 16:48    [Ignoruj] [Cytuj]

Dioskur napisał/a:
Jakie by nie były motywy postępowania pana mecenasa Rogalskiego, to jedno jest pewne: żaden poważny i szanujący się człowiek, nie skorzysta już z jego usług jako prawnika.


Nie wiadomo. Może mieć teraz niebywałe powodzenie.
Kto wie, co nas czeka w najbliższym czasie.
Jak mawiają górale, i w piekle dobrze mieć stryjka.
_________________
"Musiałem usunąć wiedzę, aby zrobić przestrzeń dla wiary" Immanuel Kant
wtorek, 17 listopada 2009
UJNM

U JANKESÓW
..........NADAL MORDUJĄ

*
Piękno synaptycznych iskier Termiego w dwójnasób spotęgowane, a tak ZGASZONE BESTIALSKO u JANKESÓW
*


Polacy, Słowianie i Patrioci
Doszły mnie smutne wieści, iż w świątyni wolnego słowa dla PiSuarczyków, syjonistów, masonów, trockistów, kosmopolitów i gejów, na salonie24 państwa Jankesów,
zabito kolejnego polskiego patriotę i to bez sądu "strzałem w tył głowy". Zatarto wszelkie ślady po jego tam bytności i wykasowano jego pierwszą notkę będącą hołdem złożonym uduchowionej pisarce, rozkochanej w polskim pejzażu, czarownej Istocie pisującej tam pod pseudonimem Sosenka. Znalazłem w archiwalnych zasobach blogosfery skan tego Powitania w Kameralnym Saloniku
Mordowanie za politycznie niepoprawne teksty w salonie politycznym mógłbym zrozumieć, ale za hołdy składane kameralnie uroczej damie jest podłością odczłowieczonego robala pełzającego po PiSuarowej kabinie.


Napisz o RADOSCIACH bycia czytelnikiem Sosenki


Ostatni ślad w salonie24
poniedziałek, 17 marca 2008
Utracjusz

RADIO MARYJA

GIEŁDOWI GRACZE

PAZERNI IGNORANCI SPEKULANCI

TRWONIĄ WDOWI GROSZ
Z
GERMANOFILOSEMITAMI

PiS über ALLES!!!


[2008-03-15] w RM podczas rozmowy wieczornej na temat:
"Znaczenie giełdy dla rozwoju i suwerenności gospodarki polskiej"
z udziałem pos. Gabrieli Masłowskiej - doktora nauk ekonomicznych; oraz Mariana Wronierskiego, zadzwonił słuchacz, Zbigniew z Berlina, i zapytał prowadzącego rozmowy o. Jana Króla ile wdowiego grosza stracił na swych spekulacyjnych grach giełdowych. Ojczulek stwierdził, że słuchacz nie jest jego przełożonym i przed nim tłumaczyć się nie będzie.

" Pytanie i Odpowiedz "Po kilku minutach wdarł się na antenę o. Rydzyk i jak lew bronił Jasia wystawiając mu prawdziwą laurkę, ale ile stracili na giełdzie, to tego się moherowe babcie nie dowiedziały.
Pytającego ojDyr odesłał do psychuszki.

"Słowo do psychicznego "

" Bóg Honor Ojczyzna "
Polska oczekuje na PATRIOTÓW i prawdziwe autorytety w polskim Parlamencie
wtorek, 29 stycznia 2008
AnnaE_tnie
AnnaE cenzuruje i wycina dyskutantów na forum Naszego Dziennika.

Autor

Wiadomość

AnnaE
Moderator


Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 281
Ostrzeżeń: 4/5

Temat postu: Masońskie Radio Maryja

TERMINATOR napisał, a moderatorka ciachnęła cenzorską brzytwą:

Kto tam w Toruniu wreszcie zedrze ten faryzejski uśmiech nr 6 z ryjka agenta PiSuaru, Piotra Andrukiewicza, który ciągle cenzuruje i wycina patriotów z anteny RM. Kto pogoni z RM utracjusza donatorskich funduszy i wdowich groszy, tego PiSuarskiego bełkota, Jana Króla. Kto walnie pięścią w stół i ogłosi, że kaczory ukradły nie tylko księżyc, ale zrabowało polskie państwo i oddały w niewolę germanofilosemickim kolonizatorom. Kto będzie miał odwagę rzucić w twarz o. Rydzykowi, że potrzykroć zdradził słuchaczy RM, Kościół i Polskę, zdradził nas haniebnie swą kolaboracją z bandyckimi PiSuarami nawołującymi do szybkiej ratyfikacji traktatu jUE!

Kopia dla cenzora z Forum ND
poniedziałek, 24 grudnia 2007
C-ND

Polacy i Patrioci, drodzy moherowi chrześcijanie, Nasz Dziennik, organ prasowy partii PiS, nie zakwalifikował do druku ważnego artykułu Pani Prof. Anny Raźny dając kolejny dowód uprawiania cenzury w starym stylu na niepoprawne politycznie przemyślenia szlachetnych i patriotycznych przedstawicielek prawdziwych polskich elit. Dostąpiłem zaszczytu sięgnięcia do cenzorskiego kosza, gdzie odnalazłem schlastany cenzorską brzytwą dowód zdrady aktualnego polskiego knesetu.

Prof. dr hab. Anna Raźny
Instytut Rosji i Europy Wschodniej
Uniwersytet Jagielloński


Gigantyczna manipulacja

1. Przekształcenie UE w superpaństwo
 Podpisanie Traktatu Reformującego przez przedstawicieli państw członkowskich Unii Europejskiej stało się możliwe dzięki gigantycznej manipulacji, jakiej podjęły się media, środowiska opiniotwórcze, a nade wszystko liberalne i lewicowe partie polityczne na obszarze całej Unii. Dzięki nim zdezorientowane, a raczej prewencyjnie spacyfikowane zostały jej społeczeństwa, które - wbrew swej władzy - mogą sprzeciwić się przyjęciu Traktatu. Traktat Reformujący stanowi bowiem w rzeczywistości konstytucję dającą podstawę do przekształcenia Unii w superpaństwo. Jak podkreśla opublikowana ostatnio na portalu Prawy.pl Rezolucja Europa Wolnych Narodów, Traktat nawiązuje do podstawowych idei odrzuconej przed dwoma laty przez Francję i Holandię eurokonstytucji, a także Traktatu Ustanawiającego Wspólnoty Europejskie (TWE) i Traktatu o Unii Europejskiej (TUE). Jako szczególnie groźne dla suwerenności narodów i państw narodowych Rezolucja wymienia m.in.:
"- pozatraktatowe i dokonane wyłącznie na mocy deklaracji utrzymanie zasady pierwszeństwa prawa unijnego nad prawem państwowym bez rozróżniania ustawodawstwa konstytucyjnego i zwykłego (deklaracja 27 TWE)
-   nadanie osobowości prawnej UE jako podmiotowi prawa międzynarodowego (art.32 TUE)
- zmniejszenie liczby obszarów podejmowania jednogłośnych decyzji i poprzez to ograniczenie prawa weta państw narodowych (poszczególne rozdziały TWE)
-  wprowadzenie ponadnarodowego urzędu Przewodniczącego Rady Europejskiej (Prezydenta UE) o autonomicznych kompetencjach (art. 9b. 6 TUE)
- ujednolicenie polityki zagranicznej przez stworzenie urzędu wysokiego przedstawiciela  do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa (art. 9e TUE)
- umieszczenie jednolitej waluty jako zasady ogólnej oraz traktowanie unii gospodarczej i walutowe jako  jednego z celów UE (art. 3, 4 , TUE)" .
 To, co w XVI wieku twórca definicji suwerenności państwowej - Jean Bodin - wymienił jako jej najistotniejszy atrybut, zostało przekreślone przez pierwsze z wymienionych postanowień, z którego wynikają pozostałe. Jest to mianowicie możliwość ustanawiania i egzekwowania na danym obszarze prawa. Traktat odbiera ją państwom narodowym i przekazuje Unii. Równie groźne są konsekwencje utraty suwerenności w sferze ideowej i aksjologicznej. Świadczą o tym wymieniane przez Rezolucję Europa Wolnych Narodów m.in.:
"- zafałszowanie prawdy o dziedzictwie chrześcijańskim jako fundamencie cywilizacji europejskiej (preambuła TUE)
- sprowadzenie Kościołów i Wspólnot chrześcijańskich do statusu identycznego ze statusem organizacji światopoglądowych i niewyznaniowych (art.15b TWE)
- ujęcie w prawie traktatowym tzw. orientacji seksualnej i zrównanie   jej np. z religią (art. 10 TWE)
- nadanie szczególnego statusu zapobieganiu wyłącznie rasizmowi i ksenofobii rozumianym jako naczelne zagrożenie dla wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości (art. 61. 3 TWE)".
  Podpisany Traktat czeka teraz tylko na ratyfikację przez krajowe parlamenty. Referendum w tej sprawie przeprowadzić ma jedynie Irlandia, gdyż zobowiązuje ją do tego własna konstytucja. Traktat odbiera suwerenność wszystkim członkom Unii, jednak dzięki zniesieniu nicejskiego systemu głosowania i wprowadzeniu zasady tzw. podwójnej większości daje hegemonię najsilniejszym i najliczebniejszym - nade wszystko Niemcom. One też triumfują. Podmioty  słabsze demograficznie tracą tyle, ile zyskują Niemcy.


2. Europa wyrzeka się suwerenności i narodów
Żadne jednak z państw i społeczeństw nie protestuje, nie apeluje o pomoc, nie zapowiada referendum, mimo iż Traktat nie tylko odbiera im suwerenność i upodrzędnia ich konstytucję, ale również odrzuca zasady demokracji w kształtowaniu wzajemnych relacji. Identycznie zachowuje się polskie społeczeństwo, wykazujące całkowity brak zainteresowania zarówno samym Traktatem, jak i negowanymi przezeń wartościami. Wyjątek stanowią - niestety niereprezentowane w sejmie i mediach - nieliczne środowiska narodowe skupione głównie wokół LPR. W tej sytuacji rodzi się fundamentalne pytanie, co się stało z Europą, jak do tego doszło, że kilkaset milionów ludzi zaakceptowało dobrowolnie utratę suwerenności swoich państw i degradację narodów? Bez wypowiedzenia wojny, zastosowania embarga,  groźby przerwania dostaw gazu. Jak do tego doszło, że na utratę suwerenności zgodziło się polskie społeczeństwo cieszące się odzyskaną wolnością zaledwie 18 lat ?.
Niewątpliwie decydującą rolę w ukształtowaniu takiej postawy bierności wobec państwa narodowego, samego narodu oraz dobra wspólnego odegrał wszechobecny konsumpcjonizm, kwestionujący ukierunkowanie ludzkiego życia na wysokie wartości duchowe - religijne, kulturowe, narodowe. Negujący wychowanie patriotyczne. Konsumpcja, której uległy nie tylko bogate społeczeństwa, ale również biedne, zniszczyła w nich obywatelskie zaangażowanie, patriotyzm, tożsamość narodową i religijną. Konsumpcyjne społeczeństwa Europy umocnił propagowany w kulturze, nauce, życiu społecznym, a w szczególności w polityce, wzorzec wolności liberalnej, będącej wolnością od -  od narodu, państwa, rodziny, tradycyjnych wartości.
Bierność Europy wobec likwidacji ich suwerennych państw europejskich jest także rezultatem jej sekularyzacji i ateizacji. Tendencje te, będące zaprzeczeniem demokracji i tolerancji, widoczne są nade wszystko w krytycznym czy wręcz wrogim odniesieniu unijnych instytucji i dyrektyw do chrześcijaństwa i chrześcijańskiej moralności oraz do tych wszystkich dziedzin życia, które są ich odbiciem. Towarzyszy im prowadzona nie tylko w sferze polityki, ale również kultury walka z wszelkimi nurtami i partiami narodowymi utwierdzającymi suwerenność państwową.


3. Walka i manipulacja nowym obliczem tolerancji
Walka z tym, co narodowe jest tym bardziej bezpardonowa, że jest jednocześnie walką z chrześcijaństwem, którego ostoją jest od wieków naród. Jej politycznym i kulturowym celem było przygotowanie gruntu dla budowy unijnego superpaństwa i nowego, zunifikowanego społeczeństwa bez właściwości. Na gruncie polskim świadectwem tych tendencji jest los narodowo-katolickiego LPR, na który wyrok wydały nie tylko unijne gremia, ale także polskie środowiska opiniotwórcze oraz wszystkie bez wyjątku media. LPR, który odrzucał od początku eurokonstytucję i głosił ideę wolnych narodów oraz państw narodowych znalazł się poza parlamentem. Jego elektorat przejął PiS, który nigdy nie miał charakteru partii narodowej, gdyż od początku był jej przeciwieństwem - partią chadecką, taką, jakich wiele od lat działa w Europie i wiele odpowiada za jej laicyzację i konsumpcyjne oblicze. Próba zrzucenia odpowiedzialności za zniszczenie LPR na jej władze i charakter poszczególnych jej przedstawicieli jest nieuzasadniona. Styl sprawowania władzy w PiS czy PO jest bowiem taki sam, zaś sposób bycia ich przywódców - podobny. Nikt jednak nie uznał tych partii  za groźne, populistyczne, faszystowskie, gdyż nie miały i nie mają charakteru partii narodowych, nie zagrażały i nie zagrażają unijnemu superpaństwu. Przeciwnie - poprzez te partie, sztucznie zantagonizowane, toczyła się walka z nurtem narodowo-katolickim. Jej przejawem było głosowanie przytłaczającej większości członków tych ugrupowań przeciwko życiu, gdy z inicjatywy LPR podjęto w sejmie nowelizację konstytucji i umieszczenia w niej zapisu o ochronie życia poczętego od momentu narodzin do naturalnej śmierci. Wstrzymało się lub nie głosowało 94 posłów PiS i 109 posłów PO z  władzami obydwu partii na czele. Inicjatywę poparł w całości jedynie klub LPR. Władze PiS przyrzekały wprawdzie powrót do tej inicjatywy, ale jednocześnie robiły wszystko, aby koalicja z LPR i Samoobroną jak najszybciej się rozpadła, co musiało spowodować samorozwiązanie sejmu i przyspieszone wybory. W przeprowadzeniu tej akcji PiS uzyskał całkowite poparcie PO i SLD. Rozwiązując sejm, partie te zaprzepaściły bezpowrotnie ideę konstytucyjnej ochrony życia w Polsce. Traktat Reformujący, obejmujący Kartę Praw Podstawowych, nie daje żadnych szans na powrót do niej. Żadnych szans nie daje także obecny skład sejmu. Wszystko to można było przewidzieć. Mimo tego PiS jako partia rządząca zaproponował rozwiązanie parlamentu i przyspieszone wybory, co pozwala wysunąć tezę, iż świadomie pozbawił Polaków możliwości nowelizacji konstytucji. Teza ta jest uzasadniona, gdyż jednocześnie rząd PiS od początku popierał Traktat Reformujący i w czasie konferencji międzyrządowej UE prezentował w imieniu Polski pełną akceptację jego tekstu. Zgadzał się z brakiem odwołania do Boga w preambule i odrzuceniem dziedzictwa chrześcijańskiego w budowie nowej, ateistycznej Unii. Partia Kaczyńskich uzyskała dla swych działań pełne poparcie PO i SLD.  Obecnie można wysunąć kolejną tezę:  że dacie zatwierdzenia Traktatu zostało podporządkowane rozwiązanie polskiego parlamentu. Liderom tych trzech partii chodziło o to, aby tekst Traktatu nie został poddany debacie sejmowej, żeby wiedza na jego temat nie dotarła do wyborców, w szczególności zaś wiedza o tym, kto go popiera, kto zaś odrzuca. Potwierdzeniem tej tezy jest zachowanie obecnego sejmu, w którym absolutną większość mają PO i PiS. Streścić je można w czterech słowach: entauzjastyczna akceptacja bądź ciche przyzwolenie. Z dzisiejszej perspektywy walka LPR i Samoobrony o przedłużenie kadencji poprzedniego sejmu przynajmniej o kilka miesięcy była próbą zachowania trybuny sejmowej dla walki o zachowanie suwerenności Polski. Dlatego też w pierwszym punkcie programu wyborczego LPR znalazło się odrzucenie Traktatu. Aby mogło to trafić do społeczeństwa, potrzebna była trybuna. Tej jednak zabrakło, gdyż  kampania wyborcza we wszystkich bez wyjątku mediach nastawiona była na manipulowanie opinią publiczną i eksponowanie różnic między PiS i PO, co trwa do dziś. Jest to klasyczna manipulacja prawdą i zarazem świadomością społeczną, gdyż z punktu widzenia suwerenności Polski i zachowania jej chrześcijańskiego oblicza partie te zachowują się jednakowo. Obydwie przyjmują Traktat,  który podporządkowuje Polskę  ateistycznemu, liberalnemu superpaństwu unijnemu. 


4. Nasilenie manipulacji i perswazji
Przy takim podejściu do prawdy w polskim parlamencie i wtórujących mu niewiele trzeba było uczynić, aby ostatecznie zdezorientować polskie społeczeństwo i uśpić je. Wystarczyła manipulacja informacjami bieżącymi, przemilczanie faktów, unikanie jasności wypowiedzi, akcentowanie wieloznaczności kluczowych pojęć. W pierwszym rzędzie działania te objęły sam tekst Traktatu i związanej z nim Karty Praw Podstawowych. Zawierają one szereg terminów niejednoznacznych, prowadzących do rozmycia ich wykładni. Wykorzystali to wszyscy manipulatorzy, zapewniając Polaków, że nic złego się nie dzieje, że przedstawiciele Polski - z Anną Fotygą na czele- pamiętają o polskich interesach na konferencji międzyrządowej, której finał miał miejsce między 15-19 października, a więc w momencie, kiedy w Polsce toczyła się jeszcze kampania wyborcza. Dla zmylenia opinii publicznej politycy i media nie nazwali Traktatu konstytucją, aby w końcówce kampanii nie wszczynać dyskusji na temat preambuły i wartości chrześcijańskich. Ponadto nie informowano opinii publicznej o samym przebiegu konferencji międzyrządowej i jej rezultatach. Jak zwykle w takich momentach, wprowadzono do obiegu szereg tematów zastępczych, pośród których dominowała nadal tzw. seksafera w Samoobronie. Aby wykreować patriotyczną postawę reprezentantów Polski na tej konferencji nagłośniono popierany przez nich zapis z Joaniny - greckiego miasta, gdzie został zawarty w 1994 roku kompromis w sprawie głosowania w Radzie Unii Europejskiej. W obecnej wersji zapis ten oznacza istniejącą do 2017 roku możliwość blokowania postanowień władz unijnych na "rozsądny czas". W ramach manipulacji opinią publiczną politycy i media zgodnie ukrywali informację o tym, że ten hamulec blokowania jest dla Polski niedostępny. Państwa blokujące muszą bowiem reprezentować 75 % ludności Unii. Blokować więc mogą przede wszystkim Niemcy z jakimś małym krajem, np. z Holandią.  Podobne oszustwo informacyjne zastosowano w tygodniach poprzedzających podpisanie Karty Praw Podstawowych i Traktatu. Wyeksponowano to, że Polska podpisuje Kartę z tzw. protokołem brytyjskim, ograniczającym jej zastosowanie. Jednocześnie nie informowano polskiego społeczeństwa o tym, że głównym zagrożeniem nie jest sama Karta, lecz Traktat, który ją zawiera i określa jej stosowanie, bo określa fundamenty instytucjonalne, prawne i ideowe Unii.


5. Ile kosztuje suwerenność Polski?    
 Pozostaje jedynie ratyfikacja Traktatu. Wszystko wskazuje na to, że w jej sprawie nie będzie referendum. Żadna bowiem z partii tworzących obecny sejm w Polsce nie tylko nie jest skłonna o takie referendum walczyć, lecz przeciwnie, jest nastawiona na to, aby do niego nie dopuścić. Inicjatywa referendalna uśpionego i zmanipulowanego społeczeństwa jest raczej nierealna. Pozostaje więc ratyfikacja przez parlament. Czy znajdzie się w nim taka ilość posłów, którzy będą w stanie ją zablokować? Co zwycięży: niepodległość i odwaga czy zniewolenie i tchórzostwo? Rodzi się jeszcze jedno pytanie: ile kosztuje suwerenność Polski? Już teraz znamy odpowiedź: tyle, ile wynoszą zyski tych, którzy zamiast mówić prawdę o Traktacie - milczeli bądź świadomie włączyli się w zmanipulowanie polskiego społeczeństwa. Dodatkowo tyle, ile wyniosą zyski tych posłów, którzy doprowadzą do ratyfikacji. A więc bardzo mało, zero z perspektywy naszej przyszłości. Z takich zysków - jak przestrzegał rozwydrzoną i przekupną polską szlachtę na przełomie XVI i XVII wieku ks. Piotr Skarga - nie pozostaje bowiem  nic. Pewna jest tylko niewola.

poniedziałek, 03 września 2007

śp. ANNA_M
..........śp. ANNA_M

Zamordowana bez sądu strzałem w tył głowy
*
Piękno synaptycznych iskier Anny M. tak ZGASZONE BESTIALSKO u JANKESÓW
*
Zamordowana bez sądu strzałem w tył głowy


Polacy, Wojtku, Basiu, Terminatorku, skandal i zdrada!!!
Doszły mnie smutne wieści, iż w świątyni wolnego słowa, na salonie24 państwa Jankesów, zabito polską patriotkę i to bez sądu "strzałem w tył głowy". Zatarto wszelkie ślady po jej tam bytności i wykasowano jej 531 patriotycznych komentarzy. Znalazłem w archiwalnych zasobach blogosfery próbkę twórczości pani Anny_M:


Napisz o RADOSCIACH bycia z Anną M


Ostatni ślad w salonie24
sobota, 02 czerwca 2007
Hispanola

Cenzuro-PiS Galby

Toni
Szanowni Państwo!

Jeden z pularnych obrońców rządzącej partii PiS reprezentujący liczną grupę ateistów, agnostyków, germanofilów i filosemitów, nadal cenzuruje swój nowy blog i wycina polskich patriotów próbujących obnażać jego hipokryzję i homoskłonności, a jednocześnie kłamie i obraża, gdy tłumaczy się ze swej niegodziwości. Zaprezentuję Państwu ostatnią próbkę materiałów, które nie trafiły do niszczarki za sprawą obrońców prawdy.
2007/06/02
*******************************
AutorKomentarzData
Cenzorskie Cięcia Galby alias Marcin Michta
* IZRAEL PRZYGOTOWUJE NOWĄ WOJNE A GALBA TNIE PATRIOTÓW *
**************************************
Galba
Re: Siła PiS, uwiąd PO, bezsilność "autorytetów"
Bywalec
Wed 30 May 2007 03:19 PM
(Galba zbanował ten komentarz - wycięte po 15.min.)

Galbuś, warsztacik ci się poprawił od tych kontaktów z hiszpańską pedalicją i masońską lewizną. Piękny manifeścik wysmarowałeś i te parady, to jakbyś u jakiej wróżki praktykował. Ten twój POPiS to taka para dobrego i złego policjanta, a ty udajesz czy rżniesz głupa wciskając nam to wzniosłe kredo. Gdybyś ty takie apele w punktach pisywał do Romeczka, to mógłbym ci potwierdzić jasność umysłu, ale adresowanie tego do spasionych kurdupli, którzy całują facetów po rękach, to marnie rokuje nawet w naciąganej, szczerym pragnieniem cudu, diagnozie.
2007/06/02
Galba
*****************************

********
† † † A W IRAKU NADAL PŁACZĄ DZIECI † † †
Toni
?????? I CO DALEJ GALBA ??????
2007/06/02

© Moherostrada 2007 (JAMAKON)


wtorek, 08 maja 2007
kat2
kataryna********
1/.
********
heterykon
2007/05/07 16:47:15
Katarynko, przeczytałem tylko tytuł i pominąłem też komentarze, więc mi wybaczcie. Ostatnio spotykam się z brzytwą twego obrońcy, geja Galbusia i miłośnika psów, który pod osłoną nocy rżnie gwoździem lakier cudzych samochodów. Widziałem również twe problemy w salonie24 i natknąłem się tam na Annę_M, którą zbanowano już u (sic!) Michalkiewicza i ponownie u Maryli na Salonie24. Wkleję u ciebie część wyciętych komentarzy kilku patriotów by przetestować i twoją determinację w obronie wolności słowa. Zaczynam odliczać:
1/.
Re: O tym, jak Lityński odkrył stalinowskie korzenie Semki
Galba | Profil
Wed 02 May 2007 10:13 AM CEST | Link
Anonim,
> "najprawdopodobniej", więc jakim prawem tak go nazywasz?
Prawem wolnego słowa. Słyszałeś o czymś takim? Zresztą SBek Bywalec nigdy nie zaprzeczył.
> Jak dla mnie, to Twoje teksty śmierdzą na kilometr nienawiścią
> rasową,
Masz prawo do swoich sądów. Nawet debilnych.
> ale chyba przyznasz, że nazwanie Cię z tego
> powodu "inteligencikiem z Hitlerjugend" byłoby przegięciem.
Ależ proszę bardzo. Pisz. Najwyżej zrobisz z siebie pośmiewisko.
(...)
-
Re: O tym, jak Lityński odkrył stalinowskie korzenie Semki (Galba skasował po 12.godz.)
Bywalec
Thu 03 May 2007 01:15 AM CEST | Link:
www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/1/2917595.html#908242
Dr.Endriu i anonimowi czytelnicy, wkleję dla Was ponownie przesłanie wycięte przez cenzora i gospodarza, któremu amputowano kindersztubę.
Wkleję też kilka krzyży z oświęcimskiego karmelu. Zobaczymy czy wyrwie je z poświęconej ziemi.
??????????????????????????????????????????????????????
†*******†*******†
________†________
†*******†*******†
Re: O tym, jak Lityński odkrył stalinowskie korzenie Semki (Galba skasował)
Bywalec
Wed 02 May 2007 02:26 PM CEST | Link:
www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/1/2917595.html#907454
ANONIMOWI CZYTELNICY!
"Gdy będą mówić, żem zdradził - nie wierzcie!"
Gdy powiedzą, żem w przedszkolu przystąpił do SB - nie wierzcie!
A szczególnie nie wierzcie temu blagierowi roku, miłośnikowi psów i zwolennikowi aborcji, temu protestanckiemu neokonserwatyście, który popiera syjonistów i gardzi katolami.
-
Re: O tym, jak Lityński odkrył stalinowskie korzenie Semki (Galba skasował)
Bywalec
Wed 02 May 2007 06:19 PM CEST | Link:
www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/1/2917595.html#907793
Dr.Endriu, wspomniałem ci na górze o poczynaniach rodzinki StM, a teraz mam szczegółowe pytanko do lektury. Poczytaj sobie zgrabny i słuszny tekst Stasia, a potem dwa wątki z jego Forum napisane przez fajną kobitkę i wytłumacz mi dlaczego tę polską patriotkę synalek Stasia wywalił z forum bez podania przyczyny. A żydom, libertynom i różnej obscenie pozwala się tam wypróżniać dowoli. Jeden ordynus nawet został moderatorem.
1/. Wybory prezydenckie we Francji
Zwycięstwo demokracji
Komentarz tygodnik "Nasza Polska" 1 maja 2007
www.michalkiewicz.pl/np_2007-05-01.php
2/. Wojny z Putinem C.D. (temat o Euro 2012)
Wysłany: 18-04-2007, 15:17
Autor: Anna_M
www.forum.michalkiewicz.net/viewtopic.php?t=3736
3/. Czy Francja jest już koszer?
Wysłany: 22-04-2007, 14:15
Autor: Anna_M
www.forum.michalkiewicz.net/viewtopic.php?t=3789
†*******†*******†
Strzyżonego goldman strzyże, więc przezornie stawiam krzyże i święconej wody strzyk uruchomię tutaj w mig.
***_†___†___†_***
**apage satanas**
??????????????????????????????????????????????????????
-

********
heterykon
2007/05/07 16:53:46
2/.
Re: O tym, jak Sadurski Katarynę chrześcijaństwa uczył (Galba skasował po 12.godz.)
Bywalec
Thu 03 May 2007 01:30 AM CEST | Link:
www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/2/2920014.html#908253
Galbuś dziś z małpią pasją ciął brzytwą i szanowni goście z nocnej zmiany są pokrzywdzeni więc wkleję dla Was specjalnie kopie pozostawiając je pod ochroną krzyży.
??????????????????????????????????????????????????????
†*******†*******†
Re: O tym, jak Sadurski Katarynę chrześcijaństwa uczył (Galba skasował po 8.godz.)
Bywalec
Wed 02 May 2007 03:01 PM CEST | Link:
www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/2/2920014.html#907479
Galbuś, 'przed całym Narodem, uosobionym najtrafniej przez "katarynę"'?
O jakim narodzie ty piszesz? Ty ciągle o trockistowskich frakcjach, o nienawidzących i gardzących Słowianami, ty piszesz o tym, że oni mnie reprezentują i plująca na Romka, jak i ty, "kataryna" ma to uosabiać?
Listy poparcia dla "kataryny" pisz na prywatny adres, a nie tu w formie listu otwartego, czym zmuszasz mnie do zabrania głosu i należnej krytyki. Dziś są ważniejsze tematy do omówienia.
Pierwszy raz rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-Maja obchodzi się na Litwie, a nowy prezes TVP milczy.
Pietrzak zrobił kabaretowy przegląd staroci w Warszawie z okazji czterdziestolecia Kabaretu pod Egidą, a TVP1 uraczyła nas dziś w południe fragmentami tej żenady by zbezcześcić święto narodowych barw i zasłonić ważne spotkania w Sejmie.
Ewa Dałkowska reprezentująca stary Honorowy Komitet Poparcia dla kandydatury Lecha na prezia, podlizała się bliźniakom przeróbką minionego szlagieru zapatrzona faryzejsko w lożę rządową. Stary pomarszczony kurdupel, ta Krycha, co Sienkiewiczowi podiwaniła nazwisko, zaśpiewała obscenę pod melodię Kolorowych Jarmarków, Krzysztof Daukszewicz urwał się ze szkła kontaktowego w WSI24, bo mu zabrakło śliny do plucia na patriotycznych moherowych katoli, gdy mu zlecili by przypomniał jak pędzić bimber, bo spożycie gorzały spada w Polsce i geszeft w karczmach podupada. RAZ wypróżnił się na środku sceny i podtarł zadek kartką prasówki. Marcin Daniec oparł się o półkę z teczkami w IPN, ale kurzem mu sypnęło po oczach i spuentował szybko całkowicie poszarzały, a sala zareagowała jakby opowiadał o sznurze w domu powieszonego. Finałowe: Żeby Polska była polską" zabrzmiało jakoś fałszywie i to pomimo stania na baczność VIP-ów i elitki wypełniającej salę w Teatrze Polskim w Warszawie. Oto Polska właśnie...
-
********
heterykon
2007/05/07 17:02:41
2a/.
-
Re: O tym, jak Sadurski Katarynę chrześcijaństwa uczył (Galba skasował po 8.min.)
Bywalec
Thu 03 May 2007 12:57 AM CEST | Link:
www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/2/2920014.html#908227
Galbuś, w sprawie kuronia mógłbym cię popierać, bo zaplutej i zapitej mordy z kiepem na wardze i rozpiętym rozporkiem, to tego widoku nigdy nie mogłem ścierpieć. Jednakowoż te twoje cięcia dokonywane z pasją godną małpy z brzytwą, to dyskwalifikują cię jako wyznawcę tolerancji i wolności słowa. Do mych uwag nie raczyłeś się odnieść, a tnąc me komentarze drastycznie psujesz sobie statystyki jednocześnie dając okazję innym do pokazywania twych cenzorskich dokonań na skanerach. Walnąłeś marny tekścik, a dodatkowo wklejając tym czerwonym italikiem biblijną "parafrazę" masz katastrofalnie małą liczbę komentatorów i nie jest wykluczone, że któregoś wieczora anonimowy ortodoks skuje ci mordeczkę, którą w ramach rehabilitacji będzie ci pies wylizywał.
†*******†*******†
Strzyżonego goldman strzyże, więc przezornie stawiam krzyże i święconej wody strzyk uruchomię tutaj w mig.
***_†___†___†_***
**apage satanas**
??????????????????????????????????????????????????????
-
********
heterykon
2007/05/07 17:05:11
3/.
Re: O tym, jak Sadurski Katarynę chrześcijaństwa uczył (Galba skasował)
Bywalec
Thu 03 May 2007 05:10 PM CEST | Link:
www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/2/2920014.html#908673
Galbuś usunąłeś krzyże, to ty teraz będziesz sławny aż do NY i jeszcze dalej, na całym wiecie. Teksty też się już rozeszły po całym globie i mogłeś się nie męczyć, bo wystarczyło tylko wywalić te "wstrętne" krzyże.
-
Re: O tym, jak Sadurski Katarynę chrześcijaństwa uczył (Galba skasował po 7.godz.)
Bywalec
Fri 04 May 2007 12:32 AM CEST | Link:
www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/2/2920014.html#909155
Galbuś, szukasz inspiracji, to zostaw brzytwę i poklikaj sobie:
www.opcja.pop.pl/
www.opcja.pop.pl/numer65/65sko.html
Piotr Skórzyński
Mundo Sovietici – albo rządy agentury
-
********
heterykon
2007/05/07 17:07:22
4/.
galba.salon24.pl/13527,index.html
Jaka nuda?
Miss55, co ty wypisujesz, jaka nuda i dlaczego obraziłeś człowieka:
"Galbuś chłopcze, ten tekst coś nudnawy, kryzus i obniżka formy, czy pisanina z musu. lepiej zabaw się z twoją sunią kynologiczny amancie.
2007-05-03 15:45 mis55 0 5"

Zobacz co odpowiedział Galba na ten temat na zarobkowym blogu:
"Re: O tym, jak Sadurski Katarynę chrześcijaństwa uczył
Galba | Profil
Thu 03 May 2007 03:45 PM CEST | Link:
www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/2/2920014.html#comments
Anonimku,
mam psa nie suczkę. To się poznaje po takim detalu zainstalowanym na psim podbrzuszu. Podobnie zresztą jak u ludzi."
-
Miss55, geje nie lubią suczek.
2007-05-04 13:54 Anna_M 0 12
-
kat3
kataryna********
5/.
********
Re: Dlaczego PiSowi wzrosło zamiast spaść (Galba skasował po 18.godz.)
Toni
Sat 05 May 2007 02:56 PM CEST | Link:
http://www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/4/2924678.html#910294
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!!!
Witaj Jowitko i wiedz, że radość mi sprawia twe wierne trwanie przy idei JOW, a ta wyborcza wyliczanka warta jest częstego przypominania. Pan Kamil również dzielnie tu trafia z cenną tematyką, co daje mu zasłużone miejsce w grupie gwiazd komentatorów o bezcennej wartości, jak tu ktoś anonimowo podkreślił tę prawdę. Przeglądając skanowania tutejszych wątków muszę stwierdzić ze smutkiem, że gospodarz wam zszedł zupełnie na psy. Tak to bywa, gdy się nie potrafi kochać ludzi, a w jego wypadku szczególnie kobiet. Pan Bywalec przysłał mi pozdrowienia dla tutejszych patriotów z informacją, że kilka dni da odpocząć brzytwie pana Galby, ale nie zdradzi was i powróci. Pozdrawiam serdecznie i nieśmiało zaproponuję zerknąć na dwa skromne temaciki z wczorajszej polskiej prasy:
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=kl&dat=20070504&id=kl11.txt
"Żydowskie motywy"
Energetyczny rozbiór i kolonizacja Polski
prof. dr hab. inż. Włodzimierz Bojarski, energetyk, ekonomista
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20070504&id=my12.txt
Prokuratorzy badają prywatyzację PZL Mielec. Amerykański koncern nabył 100-procentowy pakiet udziałów od Agencji Rozwoju Przemysłu za 250 mln złotych
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20070505&id=po41.txt
Dziś zakończenie sesji Konferencji Ministrów Edukacji Rady Europy Polska szkoła ma być polska
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=sw&dat=20070505&id=sw21.txt
http://www.men.home.pl/CMS/artykul.php?article=198
Wykład JE księdza arcybiskupa Stanisława Wielgusa, który został zamieszczony na płycie "Kościół w nowoczesnym świecie", dołączonej do "Naszego Dziennika" 26 kwietnia 2007 r.
Sekularyzm w konfrontacji ze współczesnym Kościołem
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20070505&id=my12.txt
ABC techniki
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=te&dat=20070505&id=main
-
********
6/.
********
Re: Dlaczego PiSowi wzrosło zamiast spaść (Galba skasował po 16.godz.)
Toni
Sat 05 May 2007 05:39 PM CEST | Link:
http://www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/4/2924678.html#910338
Pani Jowitko, to jest wspaniała analiza, ale od miesiąca czeka wartościowy tekst i zastanawiam się dlaczego jeszcze nie poleciłaś, słodka Córuniu, naszemu gospodarzowi podyskutować z panem Jurkiem?
http://jerzyprzystawa.salon24.pl/10622,index.html
-
Re: Dlaczego PiSowi wzrosło zamiast spaść (Galba skasował po 1.godz.)
Toni
Sun 06 May 2007 03:39 PM CEST | Link:
http://www.galba.net.pl/blog/_archives/2007/5/4/2924678.html#910709
Witaj Jowitko, pan Bywalec wrócił niespodziewanie wcześniej i kliknął mi by cię pozdrowił córeczko. Widzę pracowicie spędzony poranek u ciebie i bardzo mnie cieszy twe trwanie przy pryncypiach. Unikaj córeczko rozmówek z osobnikiem, z tym, nazwanym tu tak malowniczą figurą stylistyczną przez pana Bywalca, panem kk. Problematykę łączeń z obrazkami na agorze i statystyki kliknięć to sobie odpuść jako marginalny problem, ale zawstydzić się tą pobieżną wiedzą gospodarzowi nie pozwalaj i pilnuj głównego wątku swej misji. Kpinki z żydowskich spisków, a szerzej ze spiskowej teorii dziejów, powinny wzmóc twoją czujność, bo diabeł też wielu ludziom wmówił, że nie istnieje. Pozdrawiam cię serdecznie i przesyłam też ukłon dla marjusa jhb.
-
********
7/.
********
Dlaczego PiSowi wzrosło zamiast spaść
2007-05-04, 09:49:17
http://galba.salon24.pl/13704,index.html
-
Ty podlecu!!!
"Zobaczyli nie tylko samo wgryzanie się ale i latające w powietrzu kawałki mięsa oraz tryskającą krew. Dodatkowo Polak jest odrobinę mściwy. I lubi patrzeć jak ten, który go niedawno okradał (przynajmniej tak Polak sądzi), dziś trzęsie się ze strachu lub tarza się po podłodze ze skutymi za plecami rękoma."

Chory człowieku, ty chyba się na śmietniku zapatrzyłeś w podpaski ociekające miesiączkową krwią, a nienawiść do kobiet wypływająca z gejowskiego zboczenia tak cię wojowniczo nastawia do twoich wrogów, których chciałbyś zwalczać rękami Polaków, ludzi odważnych, szlachetnych, posiadających godność i poczucie honoru, którzy nawet śmiertelnym wrogom nie strzelali w tył głowy. Ty zapluta gadzino i mały cuchnący robaku, mściwy i pełzający w krzakach padalcu zdolny tylko pod osłoną nocy rysować gwoździem lakier na cudzych samochodach, szukaj sobie "mięsa armatniego" do swych podłych wojenek u ukochanych neokonserwatystów i syjonistów, a Słowian mi tu nie obrażaj, ty kosmopolityczny śmieciu, zwolenniku aborcji i miłośniku psów. Dostarczono mi skanowane komentarze z twego zarobkowego bloga i mam pełny obraz plugawości twej natury.
2007-05-04 14:04 Anna_M 0 13
-&
-> Anna_M
> Ty podlecu!!! (...)
Dziękuję, dawno się tak nie uśmiałem.
2007-05-04 17:20 Galba 36 817
Antysalon, czyli Prawy Prosty 2
www.galba.salon24.pl
-&
No, no, no...
Posiłki ściągają i pojawia się prawdziwy obrzezany kwiatek, a może nawet damski bokser, który praktykował jako snajper strzelający do Palestynek:
"To nie moja sprawa, ale......i moim zdaniem Anna_M zasłużyła na bana. Prowokacja prowokacją, ale są chyba jakieś granice.
2007-05-04 15:44 s.flores 0 177"

Panie Galba, proszę uważać na żyłkę by panu nie pękła od rechotu.
2007-05-04 17:39 Anna_M 0 20
-&
Kocham Cię Anno_M :-)
Tego gnojka już dawno ktoś powinien był ustawić do pionu...:-)
Obawiam się jednak, że to po nim ścieknie bez śladu - jak to po kaczych piórach spływa
2007-05-04 19:03 Swan 0 82
-&
@Galba
Pani Anna_M jest po banowaniu na forum Michalkiewicza.
Teraz "walczy" w salonie. W tym samym stylu.
U mnie tez sie zadomowiła ;))
pozdrawiam
2007-05-04 19:06 Maryla 20 722
Nie dać sie zwariować
www.maryla.salon24.pl
-&
Hej, hej, Kubusiu!
Puchatku jesteś sam, czy z prosiaczkiem świntuszycie? Chciałam ci powiedzieć i podziękować, zachwycona tym jakiś ty delikatny, uważający i troskliwy, a jaka subtelność z ciebie emanuje, że aż pewna paralela mi się panoramicznym obrazem zjawiła, której scenopis przedstawiła mi sąsiadka opowiadając o takim podobnym delikaciku próbującym podkradać jej kosmetyki i pożyczać pończoszki. Troskaj się, ach troskaj nadal z tą żarliwością i pogłębianiem uczuć...
2007-05-04 21:18 Anna_M 0 22
-&
-> PHK1
> 3/nie zauwazył Pan ,ze to wspólne dobro ten blog i
> salon więc oszołom do potegi jest nie do strawienia
> 4/na razie z usmiechem wspieramy Pana w tym
> ucywilizowaniu anny_M i zwracamy jej/jemu uwagę
Spoko, jak już się nasycę jej głupotą to ją zacznę wyrywać jak każdego innego chwasta.
2007-05-04 22:51 Galba 36 825
Antysalon, czyli Prawy Prosty 2
www.galba.salon24.pl
-

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Przy odcinku nr 7 kataryna zaczęła wycinać w stylu Galby. Przesłałem jej jeszcze ostatni odcinek nr 17, ale Państwu zaprezentuję całość efektów dintokry.
********
8/.
********
heterykon
2007/05/07 17:22:16
8/.
maryla.salon24.pl/13561,index.html
2007-05-02, 21:07:22
Wspólna Deklaracja Polski i Litwy w rocznicę Konstytucji 3 Maja
-
Marylu, kobieto z wąsami!
Kochająca prawdziwie swą ojczyznę Polka napisałaby tak:

GODŁO Kto ty jesteś? - Polka mała. - Jaki znak twój? - lilia biała

Najadłaś się szaleju czy agentura ci płaci srebrnikami, że tu prowadzisz taką faryzejską agitkę mającą przygotować Słowian, tych poczciwych "baranów", jak ich nazywa Michnik, do bezwolnej zgody na utracenie suwerenności w 2009 roku na rzecz IV Rzeszy pod wodzą carycy Angeli. Wielbienie Konstytucji, która ostatecznie inkorporowała Litwę do Korony jest kpiną z ludzi kochających wolność i równość narodów. Kaczory są kolejnym garniturem obstalowanym w Alei Róż i chodzącym na postronku masońskich władców świata i co dnia dają dowody zdrady Polski realizując już dobrze zaawansowaną spiskową PRAKTYKĘ, a nie teorię dziejów.
Czy wy ludzie nie widzicie co się dzieje, czy może wy tu odgrywacie uzgodnione role, bo wszyscy jesteście obrzezani i koszerni?
2007-05-03 13:18 Anna_M 0 2
-&
Anno_M
zostawiam Twój wpis jako ciekawostkę.
Nie, wąsów nie noszę.
2007-05-03 13:32 Maryla 19 706
Nie dać sie zwariować
www.maryla.salon24.pl
-&
Och Marylu!
To niewiele masz do powiedzenia i to nawet jeśli się depilujesz. Polska ginie, larum grają, a ty błądzisz w oparach absurdu. Na forum u StM też dostrzegałam niejednoznaczność twych postaw. Zablokowano mi tam dostęp i tu też na więcej wolności słowa nie liczę. Michalkiewicz wychował synka na libertynka i we współpracy z bandą defamacjuszy knebluje usta kobietom nawet bez podania racji.
2007-05-03 13:56 Anna_M 0 3
-&
@Anna_M
Twoje zdanie nie musi być zdaniem wszystkich. Co dla Polski zdoła uczynic M.jUREK, SAM SCHODZąC NA MARGINES żYCIA POLITYCZNEGO?

..""Pozostajemy wierni przekonaniu naszych ojców, że wolność narodów, pokój i demokracja pozostaną najwyższymi wartościami także dla przyszłych pokoleń. Wierność ideom zawartym w pierwszej pisanej konstytucji w Europie oznacza i dziś współodpowiedzialność za przyszłość zjednoczonej i silnej Europy" - podkreślono w Deklaracji. "

Czy taka deklaracja nie jest krokiem w kierunku preferowanej przez L.Kaczyńskiego Europy Ojczyzn?
2007-05-03 14:19 Maryla 19 708
Nie dać sie zwariować
www.maryla.salon24.pl
-&
kat4
kataryna********
9/.
********
Naiwna Marylu!
Lech Aleksander podpisał już coś w Berlinie i na Helu uzgodnił szczegóły "zjednoczonej i silnej Europy", a europę ojczyzn, to gdzie ty widziałaś u niego?
2007-05-03 14:48 Anna_M 0 4
-&
Witam Piotrze
Pani Anna_M to troll u StM.
Zajrzyj do Raportów p.Władysławy, to odnajdziesz tam postać Ammam.
To p. Anna_M.
Jak będzie natrętna u mnie, zastosuję nożyczki ;)))
pozdrawiam Piotrze, z "babiszonami" radzę sobie lepiej od Ciebie;)))
2007-05-03 15:10 Maryla 19 709
Nie dać sie zwariować
www.maryla.salon24.pl
-&
SKANDAL!!!!!
Pani Marylu, czy to jakieś szaleństwo, czy wręcz doskonała hucpa, by mnie utożsamiać z żydówką, która na forum StM zasłynęła z haniebnych polowań na antysemityzm. Zresztą nigdy jej nie czytałam, a tylko wspominano mi na prv o tej zołzie tropiącej jakiegoś faceta z Australii.
2007-05-03 15:25 Anna_M 0 5
-&
?!?!?!?
Michałku, ładny spłodziłeś tekścik i czytając do przedostatniego akapitu przyznawałam ci rację, ale końcówka upewniła mnie, że nie miałeś "5" z prawdziwej historii skoro lokalizujesz mnie po drugiej stronie barykady. Czy ty naprawdę nie dostrzegasz co wyprawia się w naszym knescie i okolicznych uliczkach tej tak krwawo doświadczanej Stolicy. Ile ty masz lat, chłopcze, iż promieniując tak pięknym entuzjazmem i szczerym pragnieniem ratowania Polski nie dostrzegasz tak jawnych już dowodów zdrady. Czy nie dostrzegasz tego, że bliźniaki co innego mówią w kraju, a coś znacznie innego zagranicą? Czy zastanawia cię ten wściekły i zmasowany atak na nieliczną grupkę młodych patriotów z LPR, którzy ponoć nic nie znaczą i są poniżej progu wyborczego. A ta troska opozycji i polskojęzycznych mediów, o to co tam powie o. Tadeusz w Radio Maryja, kogo poprze, a kogo wypluje w szambo. A nóż wbity w plecy abpa Wielgusa, eskalacja wojny z arabami naszym "armatnim mięsem", podstawiona noga obrońcom życia od poczęcia, rozmowy o haraczu dla geszefciarzy z NY i może też dla UPA za akcję Wisła. Czy to wszystko cię nie zastanawia. Pomyśl michałku, bo to naprawdę nie boli...
2007-05-03 16:04 Anna_M 0 5
-&
Szanowny Panie Piotrze IX!
Czy pamięta Pan stare wytyczne pruskiej carycy Katarzyny kierowane do agentury w RP. One niezależnie od róży wiatrów ciągle są aktualne:
„Kanalie popierać, świętości szargać, sprawy proste komplikować i DEMORALIZOWAĆ!!!”
2007-05-03 16:48 Anna_M 0 8
-&
********
10/.
********
Piotrusiu!
Piszesz mi: "tak to widzę, u siebie", ale ja nie mogę się zorientować, czy to jest w Toruniu, czy może w krakowskim ITI u Bonieckiego. Czytujesz Piotrusiu, Galbę tu w salonie i na jego zarobkowym blogu, gdzie uskutecznia bardzo ostre polemiki i brutalne cięcia? To ponoć miłośnik PiS i potężny wróg salonu, ale kocha psy i syjonistów. Trafiłam do miejsca, gdzie są publikowane skany jego ciąć w komentarzach. To jest smakowita lektura i mogłabym ci polecić, ale uprzednio wiedząc na jaką "otwartość" KK ty postawiłeś.
PS.
I proszę cię pisz staranniej, tak po bożemu z szacunkiem dla interlokutora.
2007-05-03 18:04 Anna_M 0 9
-&
Kulturalna Marylko!
Pozwolę sobie, jako ten przez Ciebie nazwany, ten "babiszon" (59kg 178cm) pogratulować Ci kilkunastoletniego, głębokiego, a jednak tak czujnego snu:
"Uśpiono nas ułudą wolności po OS, ale sen mielismy czujny, a zło rozpoznane instynktownie."
Można Ci pozazdrościć, bo ja już przed OS nie mogłam spać i do dziś cierpię na bezsenność, w tak specyficznie ujętej tematyce.
2007-05-03 18:39 Anna_M 0 10
-&
Aniu :*
cyt:
"Piszesz mi: "tak to widzę, u siebie", ale ja nie mogę się zorientować" trudno poznać człowieka,z listu,w skrócie powiem Ci tak wiedzą moi przyjaciele choć na "Różańcu" w RM się nie modlą!,(a piotr rozmów niedokończonych nie słucha,bo to nie rozmowy o.T.R!,lecz czasem żydurnych = czytaj dyżurnych!!!),z agnostykiem potrafię się dogadać,bo mam ich w rodzinie!.Masz szczęście że jesteś daleko,a ja żonaty,przy bliższym mnie poznaniu!
Aniu!
poszłabyś za mną w zaświaty :D
3maj się!,skarbie wyluzuj!!!,patrzysz sercem,na wirującego węża na drzewie poznania,nie jest dziś łatwo,ja wiem.Ja też staram się ufać ludziom,a kłóciłem się nie raz z ludźmi,którym pomagałem słuchać RM!,jestem jak wiesz elektronikiem - i w tym dziele pracowałem ponad 10 lat!.My mamy budować pomosty,szukać consensusu.I to nas Polaków i Polki Lilie(tu na Ciebie liczę,a dziewczęta czekają,do mnie stada całe pisały,ale ja jestem chłop!,a tu Mamy trzeba!,liczę na Ciebie w tym dziele Aniele :*) pozdrawiam serdecznie i ciepło
Anno! to imię zobowiązuje! jak i piotr = "petra!"
"kwap" = skała wapienna po staropolsku :D
jeszcze raz :*
2007-05-03 18:42 piotr9 0 178
-&
********
11/.
********
Piotrusiu!
Konstatuję ze smutkiem, iż odwaga nie jest twą najmocniejszą stroną, chociaż wspomniane tabuny podlotków mogłyby sugerować coś z ułana. Łącząc to jednak z 10.laty praktykowania i z małżonką w tle, to myślę sobie jednak, że nie jest nam po drodze do wieczności, a nawet tu na tym ziemskim padole ścieżyny wiodące ku suwerenności i zbawieniu też nam się rozmijają. Jestem kobietą kulturalną, inteligentną i wykształconą, a tobie z ułana niewiele pozostało i jakoś mi dziwnie pachnie.
Zdrowia też mogę ci życzyć, ale nie pisz już do mnie tak niestarannie. Pa, pa...
2007-05-03 19:55 Anna_M 0 11
-&
Ej Piotrusiu!
Czyżbyś miał SBeckie korzenie?
Donosicielstwo to bardzo brzydka cecha
a kapusi w IV RP się nie toleruje.
Nic obraźliwego nie napisałem.
A jak widać prawda zabolała.
2007-05-04 08:26 zyga 0 37
-&
wchodzisz
do obcego domu i rzygasz,jesteś impertynent i cham!,więcej z toba dyskutował gentelmanie nie będę,sam wystawiasz sobie opinię! gnojku!
2007-05-04 08:39 piotr9 0 186
-&
Niezbywalnym prawem
zasrańców jest bycie zasrańcem i chodzenie w zasranych majtkach, jeśli takie jest ich pragnienie. Mogą nawet nosić te majtki na wierzchu, na lewą stronę i uważać to w swoim towarzystwie za naturalne, gdyż tworząc między sobą większość, być może dobrze się z tym czują. Wolno im oszukiwać, przysięgać i łamać przysięgi, gdyż sami są sobie sędziami. To jest świat, który kreują na własne potrzeby. Mają do niego prawo. Mogą nawet ze swej zarazy, z której być może do końca nie zdają sobie sprawy, stworzyć konsorcjum produkcji gnoju i robactwa. Mogą się nawet nazwać Srawo i Srawiedliwość i wyhaftować na sztandarach dowolnie patiotyczne i narodowobogobojne hasła. Dlaczego jednak my, którzy za naturalne uważamy czyste majtki i świeże powietrze, mielibyśmy słuchać tych o niskim umyśle, którzy w imieniu trawiącej ich zarazy, wedle pragnień, które obnażają jedynie ich nędzę człowieczą, zasmradzają ten piękny świat? Jest tyle dobrego do zrobienia, choćby pokazanie zasrańcom czystego świata by mogli wzrastać, wyzuwając się ze swego upośledzenia. By nie bacząc na ułomność własnej wiedzy i rozumu, przez prosty powrót do całkowitej zwyczajności w ocenie dobra i zła mogli dostrzec wartość nieocenioną "czystych majtek i świeżego powietrza".

Taki tekst przeczytałem niedawno na jednym z forów internetowych.
Dedykuję go wszystkim "prawiczkom".
Dobrze się czujecie w tym waszym smrodzie, ale my nie musimy tego smrodu tolerować kiedy stara się go rozciągać na cały kraj, a nawet Europę.
2007-05-04 09:10 zyga 0 37
-&
********
12/.
********
Marylko :*
Słonko :) usuń tego debila
bo trudno mi dłoń mu podawać
poniżać się i schylać!
pani! Dama! u mnie kim kolwiek jest
z przekonania Lilią była i być nią może!
choć dziś "gorze"!
w realu szukałby głowy w piachu!
Prawy Prosty sierpowy
tylko to przychodzi mi dziś do głowy!
ps.Amazonko! moje Słonko! do dzieła,i temu expanu
zabroń spamu!
pozdrawiam ciepło :*
2007-05-04 09:35 piotr9 0 186
-&
:)
cyt:
W realu sama bym potraktowała odpowiednio łobuza, ale poniewaz to wirtualny byt, więc zostawiam "wiruska" w kwarantannie :)))

źle jest jak się piękne panie kłócą o politykę,już lepiej o perfumy czy suknię,dla ,mnie arbitraż łatwiejszy,i potrafię w miarę konflikt załagodzić :),ale dziś na forum
StM obrażono Francziszka i to w kretyński sposób!,a tego tolerował nie będę.To było trzecie zderzenie z mod. który
powinien być kompetentny a nie jest = smutne,nie będę pisał na forum StM!!! = koniec kropka.Felietony StM ka forum nie!
Pozdrawiam Cię i Ciebie Franciszku :)
2007-05-04 14:18 piotr9 0 186
-&
Co ja widzę!
Piotrusiu, zygusia, tego zakompleksionego i spasionego piwosza z pianką na ryjku, pozostaw w spokoju, ale jednocześnie przyjmij me wyrazy uznania za niespodziewane okazanie odwagi i może do tego ułańskiego siodła coś bym ci dodała. Ja jestem wystarczająco atrakcyjną kobietą by móc się jedynie obśmiać nad tą obraźliwą wypowiedzią tego biedaka. Prawdziwy smutek ogarnia mnie gdy widzę tego szambonurka produkującego się tu dalej, ponieważ poświęcając mu uwagę ośmieliłeś do wypróżnienia się na środku salonu, a gospodyni jakby nieobecna, a przecież jest, tylko ją to nie razi.
2007-05-04 16:15 Anna_M 0 17
-&
********
13/.
********
Franuś, bojaj się Boga!
Na forum u StM szczerze słałam ci buziaczki, ale dziś czytając:
"nasz Prezydent (mimo lekkiej zadyszki ) "robi" świetną pracę dla Polski (vide sąsiedzi ze wschodu)";
muszę cię zapewnić, iż tak żarliwe wyznanie uczuć dla Lesia-Alesia sprawia nieodwołalnie, że więcej buziaczków dla ciebie już nie będzie. Małżonka się uspokoi, a ja szybko przepłuczę usteczka, bo jeśliś i ty Lesia całował w pałacyku, to różne mogą być tego konsekwencje.
2007-05-04 16:40 Anna_M 0 18
-&
Dziadziu Piotrusiu!
Przyjmij buziaczka i konika bułanego do tego ułańskiego siodełka. Pa, pa...
2007-05-04 16:42 Anna_M 0 19
-&
Piotrusiu, jesteś w salonie? To zapytaj Marylkę, naszą gospodynię, która mnie jeszcze nie przeprosiła, czy kocha też Kazia. Kaziu Michał Ujazdowski, no, wiesz ten min. od "kultury", ten - co to z Michnikiem celebrował chowanie truchła w krypcie na Skałce, wiesz - tego opluwacza Polski i starego "pedofila", który sobie zafundował "wnuczkę" na żonę, no, wiesz - tego Miłosza, którego mieli wysłać do Kowna, ale komuchy przekupiły krakowskich ojczulków i kryptę sprofanowali; więc ten to Kazik patronuje w kinie Muranów w Warszawie rozpoczynającemu się jutro IV Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu "Żydowskie motywy". Przyjedzie tam sama "śmietanka" opluwaczy Polski i prawdziwych polakożerców, a Kazik będzie szampitry otwierał i nagrodami dzielił. Cymes nad cymesami, a Marylka to może znowu cała będzie w skowronkach...
2007-05-04 19:44 Anna_M 0 22 (wycięte po 3.godz.)
-&
Marylko, czy to ty wycięłaś list do Piotrusia?
Czy zawarta tam informacja dotknęła kogoś z twej rodzinki, a może brak nazwisk cię zniesmaczył?
No, dobrze, już dobrze, dołączę listę gwiazd:
Mirosław Chojecki, Andrzej Titkow, Michał Bukojemski, Dmitri Astrachan, Artur Brauner, to prawdziwe gwiazdy, ale Grossa z Israelem Singerem to chyba się nie zjawią.
****************
Marylko!!!???
Marylko, niezłomna obrończyni wolności słowa, czy to ty wycięłaś list do Piotrusia?
Czy zawarta tam informacja dotknęła kogoś z twej rodzinki, a może brak nazwisk cię zniesmaczył?
No, dobrze, już dobrze, dołączę listę gwiazd:
Mirosław Chojecki, Andrzej Titkow, Michał Bukojemski, Dmitri Astrachan, Artur Brauner, to prawdziwe gwiazdy, ale Grossa z Israelem Singerem to chyba się nie spodziewajmy.
***************
Piotrusiu, jesteś w salonie?
To zapytaj Marylkę, naszą gospodynię, która mnie jeszcze nie przeprosiła, czy kocha też Kazia.
(...)
Cymes nad cymesami, a Marylka to może znowu cała będzie w skowronkach...
2007-05-04 19:44 Anna_M 0 21 (wycięte)
***************
2007-05-04 23:35 Anna_M 0 22
-&
Ułanku!
Piotrusiu drogi, zaproponuj Marylce ćwiczenia z j. angielskiego, gdy już zakończy debatę o agentach z NRD:
http://www.men.home.pl/CMS/artykul.php?article=198
To piękne wprawki, po których może pokocha jak i ja - wysokich mężczyzn. Oni obejmują szersze horyzonty, no i te boskie proporcje ciała. Polecaj jej koniecznie.
2007-05-05 01:21 Anna_M 0 24
-&
 
1 , 2 , 3