Puk, puk!!! Puk, puk! . Chat z Heterykonem

JMBNO

@JMBNO@Strony Patriotyczne


Umiesz liczyć, to licz na siebie
Kategorie: Wszystkie | B-N | Cenzuro-PiS | FVD3 | I_P_P | Iwo | Konkurs | M_M | OJRO | P-O | PPwRM | Pstryk! | SEJM | SMS | Salon | WWW
RSS
niedziela, 17 grudnia 2017
IPP WYBORY

Ratujmy Polskę! ....................

.............wbrew wszelkim przeciwnościom i ...

polit-pop kłamcom

oddelegujmy do Samorządu


Wielkich Patriotycznych Wojowników
*
*
Uwiecznij Karte Do Glosowania PE
*
*Polacy, Słowianie i Patrioci!


Naszym obowiązkiem jest uczestnictwo w jesiennych wyborach do Polskiego Samorządu, by oddelegować tam prawdziwych patriotów zdolnych odważnie walczyć o polską rację stanu i maksymalne odzyskanie suwerenności naszego państwa, tak haniebnie zdradzonego przez okrągłostołową bandę czworga, tą watahę kanalii likwidujących nam ojczyznę i rozkradających dorobek wielu pokoleń Polaków.

Uwiarygodnijcie swe patriotyczne wybory podczas aktu wyborczego robiąc fotkę karty wyborczej z dowodem osobistym, zrobioną telefonem komórkowym lub fotoaparatem cyfrowym. Zyskując taki

Osobisty Certyfikat

Wiarygodności

Wyborczej

będziemy mogli się policzyć i z naszego otoczenia wyeliminować zdrajców, agentów i wszelkie „farbowane lisy”, którzy nie posiadając takiego OCWW nie będą godni by podawać im dłoni na powitanie.

 

 

Tomasz Adamek

 

 

Tomasz Adamek walczy o mandat z masonami i germanofilosemickimi kanaliami!

 KSZTAŁTUJ SWOJE ŻYCIE
(JAK)BY BYŁO ARCYDZIEŁEM !

***************

KOSĘ PRZEKUJ NA SZTORC

I CZEKAJ NA DŹWIĘK ROGU ZŁOTEGO
!~~~~~~~~~~~~~~~~~~!POLACY, SŁOWIANIE I PATRIOCI PAMIĘTAJCIE!!!
1 IV 2008 r
POLSKA ZDRADZONA
ODDANA WE WŁADANIE MASONERII
I GERMANOFILOSEMICKIM KOLONIZATOROM !

SEJM = 384 ZDRAJCÓW
SENAT = 74 ZDRAJCÓW

10 X 2009
ABDYKACJA UZURPATORA I ZDRAJCY
01 XII 2009
LIKWIDACJA SUWERENNEJ
RPNapisz o Twych skojarzeniach i 

powinnościach wobec Ojczyzny
 

06:07, heterykon , I_P_P
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 01 września 2014
uz
UROK ZADZIWIENIA

13:21, heterykon , SMS
Link Komentarze (2) »
BPSuW
Bywalczyni Patriotycznych Salonow u Wojcieszka:

Pikantnie
Smakowicie

 
13:12, heterykon , Pstryk!
Link Dodaj komentarz »
BMP


http://heterykon.blox.pl/resource/ParaSfora.jpg

CZY POLSKI RZĄD TO BANDA MASOCHISTYCZNYCH PERWERTÓW?

W sytuacji kiedy cały świat protestuje przeciwko ludobójstwu, jakiego dokonuje Izrael na ludności cywilnej Palestyny, szczególnie obrzydliwie wygląda postawa naszych elit politycznych (niezależnie od partii jakie reprezentują),  które od wielu lat deklarują swoje całkowite i bezwarunkowe poparcie dla Izraela.  Dzieje się to w czasie kiedy nawet rząd amerykański oraz liberalne środowiska żydowskie w Stanach Zjednoczonych i w Zachodniej Europie a nawet w samym Izraelu odcinają sie od agresywnej polityki izraelskich jastrzębi. 

 http://prawica.net/39151

http://heterykon.blox.pl/resource/NetanyBarak.jpg

12:49, heterykon , Pstryk!
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 lipca 2014
WKZ
Iwo Cyprian Pogonowski Wybielanie kolaboracji Żydów z Sowietami

2014-07-26

Polska!!!
*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Iwo Cyprian Pogonowski

http://www.pogonowski.com

Wybielanie kolaboracji Żydów z władzami sowieckimi jest uprawiane przez Jana Tomasza Grossa i Marcina Urynowicza, historyka z IPN, który ignoruje takie źródła jak raport Jana Karskiego. Karski, według opinii wyrażonej w rozmowie ze mną przez Jana Nowaka Jeziorańskiego, po opublikowaniu książki „Tajne Państwo” („Secret State”) uległ szantażowi działaczy żydowskich i. podporządkował się żydowskiemu ruchowi roszczeniowemu, charakteryzowanemu przez profesora Norman’a Finkelstein’a jako banda oszustów. Ważne jest to, co Karski pisał wcześniej na temat haniebnej i masowej kolaboracji lewicowych i oportunistycznych Żydów na terenach okupowanych przez ZSSR w 1937 roku.

Trzeba pamiętać, że Marszałek Józef Piłsudski w 1921 roku zgodził się na przyjazd ze Związku Sowieckiego ponad pół milion Żydów, którzy absolutnie nie mieli nic wspólnego z kulturą polską i gdyby oni byli na przykład we Francji kwalifikowani by byli jako bez-państwowi, podczas gdy w Polsce nadano im pełne prawa obywateli polskich. Ludzie ci w Polsce byli częścią bardzo liczebnej biedoty żydowskiej i nie mieli żadnego szacunku dla walki Polaków o przetrwanie jako naród na ziemiach piastowskich, które Hitler chciał włączyć do „1000-letniego Reichu” w imperium „od Renu do Władywostoku.”

Plan Wschodni Hitlera przewidywał ludobójstwo 51 milionów Słowian, Polaków i Ukraińców. Z końcem wojny Niemcy mieli duże zasoby gazu wyprodukowanego w tym celu. Niemcy więzili w Sachsenchausen Banderę i innych Ukraińców, którzy ogłosili niepodległość Ukrainy we Lwowie w 1941 roku. Trzeba pamiętać, że Niemcy wymordowali w komorach gazowych mniej Żydów niż zabili głodem i pragnieniem jeńców sowieckich jak to opisuje Timothy Snyder jego niedawno opublikowanej książce „Bloodlands: Europe Between Hitler i Stalin.

Tymczasem Urynowicz opowiada takie nonsensy jak to, że aby oddać właściwą skalę pomocy Żydom, Polacy powinni mieć minimum 200,000 drzewek w Yad Vaszem, gdzie jest więcej drzewek upamiętniających Polaków niż ludzi innych narodowości. Gross i jemu podobni robią karierę za pomocą oczerniania Polaków, którzy na zachodzie byli postrzegani jako bohaterskie ofiary wojny zdradzone przez aliantów a teraz mają być widziani jako zbrodniarze wojenni współwinni w dokonaniu tragedii żydowskiej w tym wymordowaniu przez Niemców około miliona dzieci żydowskich.

Żeby zrozumieć powody takiej gry jaką prowadzi Gross trzeba przypomnieć raport Agencji Reutera z Buenos Aires (w Argentynie) w piątek. 19go kwietnia 1996 (14:5017 PDT) ze zjazdu Światowego Związku Żydów gdzie wystąpił sekretarz generalny tego związku, rabin Izrael Singer i powiedział: „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie pozwolimy. (...) Polacy będą słyszeć od nas aż Polska ponownie będzie pokryta lodowcem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żądań żydowskich to będzie „publicznie atakowana i upokarzana’ na forum międzynarodowym.” Właśnie na szkalowaniu Polaków za granicą bogaci się J. T. Gross. Taki stan rzeczy ułatwia też fakt, że Niemcy, mimo tego, że 88% z nich głosowało na Hitlera, skuteczne przekupili Przedsiębiorstwo Holokaustu, tak że są stale nazywani Nazistami a nie Niemcami w literaturze żydowskiej. . Ważna jest książka „Żydzi I Polacy W Czasie Drugiej Wojny Światowej” („The Jews and the Poles in World War II,” New York : Hippocrene Books, 1989) napisana przez Stefana Karbońskiego, autora urodzonego w 1901 a zmarłego w Waszyngtonie w 1989). Karboński był działaczem ruchu ludowego, prawnikiem i publicystą oraz organizatorem Polskiego Państwa Podziemnego, który przez ponad rok był Delegatem Rządu na Kraj (do końca czerwca 1945) i reprezentował PSL na Sejmie Ustawodawczym. Warto powiedzieć kilka słów o autorze na cześć, którego zasadzono drzewko w Yad Vaszem za uratowanie przez niego życia 40,000 Żydów.

Karboński na przełomie 1918 i 1919 brał on udział w obronie Lwowa. Do wojska zgłosił się w 1920 roku w czasie wojny polsko-bolszewickiej, zaś w 1921 brał udział III powstaniu śląskim. Był kawalerem Śląskiego Krzyża Waleczności i Zasługi oraz Krzyżem Virtuti Militari. W 1939 roku porucznik Korboński dostał się do niewoli sowieckiej, z której uciekł i powrócił do okupowanej przez Niemców Warszawy gdzie podjął działalność konspiracyjną w ZWZ i AK. Wraz z żoną Zofią kierowali radiostacją z codziennym narażeniem życia ścigani przez stale czynny nadzór radiowy Gestapo. Ich nadania z były retransmitowane do Polski przez rozgłośnię Świt.”

W kwietniu 1941 Korboński objął funkcję szefa Kierownictwa Walki Cywilnej i organizatora cywilnego ruchu oporu oraz kierownika działalności sądów podziemnych. Od lipca 1943 był szefem Oporu Społecznego. Po wybuchu powstania w sierpniu 1944 objął stanowisko dyrektora Departamentu Spraw Wewnętrznych. Do aresztowaniu go w czerwcu 1945 przez NKWD pełnił funkcję Delegata Rządu PR na Kraj oraz de facto obowiązki przewodniczącego Rady Jedności Narodowej. Po uwolnieniu z sowieckiego więzienia powrócił do praktyki adwokackiej i działalności w ruchu ludowym, został członkiem kierownictwa PSL największego ugrupowania politycznego opozycyjnego wobec władz komunistycznych.

W styczniu 1947 Korboński został wybrany posłem na Sejm Ustawodawczy, ale tegoż roku, po ucieczce S. Mikołajczyka, musiał uciekać do Szwecji wraz z z żoną, Zofią, a przez Szwecję do USA gdzie zaangażował się w działalność publicystyczną i pełnił funkcje przewodniczącego Polskiej Rady Jedności w Stanach Zjednoczonych oraz przewodniczącego polskiej delegacji do Zgromadzenia Europejskich Narodów Ujarzmionych, którego kilkakrotnie był przewodniczącym.

W 1973 Korboński otrzymał nagrodę Fundacji Alfreda Jurzykowskiego za swoją działalność literacką, jak wspomniałem w 1980 Instytut Yad Vashem przyznał mu Medal Sprawiedliwych w uznaniu jego zasług dla ratowania 40,000 tysięcy Żydów podczas okupacji. Był on również odznaczony Krzyżem Armii Krajowej i Medalem za Wojnę 1939–1945, Złotym Krzyżem Zasługi oraz pośmiertnie odznaczony Orderem Orła Białego w 1995 roku. Karboński był autorem książek: „W imieniu Rzeczypospolitej” Paryż: Instytut Literacki, 1954, „W imieniu Polski Walczącej” London: B. Świderski, 1963, „Polskie Państwo Podziemne” Paryż: Instytut Literacki, 1975; „Między młotem a kowadłem” London: Gryf, 1969; „W imieniu Kremla” Paryż: Instytut Literacki, 1956; „The Jews and the Poles in World War II,” New York : Hippocrene Books, 1989. W związku z publikacją tej ostatniej książki Karboński był atakowany przez Żydów w USA, zwłaszcza na uniwersytecie Columbia jako nieprzyjemny „unattractive amator” bez podania jakiejkolwiek nieścisłości w jego książkach.

Tak, więc określanie autorów książek i atlasów historycznych jako „amatorów” jest jednym z trików podobnych jak zapytanie kogoś, kiedy ostatni raz podpisał czek bez pokrycia. Czynią to bez podawania jakichkolwiek błędów w dziełach atakowanych autorów, których Żydzi dyskredytują za pomocą perfidnie zadanego pytania. Ofiarą tego rodzaju taktyk był ś. p. Stefan Karboński, były szef władz cywilnych ruchu oporu i jego żona Zofia, bohaterka radia podziemia. Ważne jest piętnowanie wybielania kolaboracji Żydów z Sowietami, jak też lat terroru Jakuba Bermana, którego aparat policyjny po wojnie terroryzował, torturował i mordował Polaków. Wybielanie takie jest uprawiane w celu robienia kariery na rynku wydawniczym kontrolowanym przez Żydów. Jakoś nikt nie zadaje pytania ilu Polakom pomogli Żydzi, którzy byli dygnitarzami kierującymi aparatem terroru Jakuba Bermana w Polsce powojennej.

Iwo Cyprian Pogonowski
14:57, heterykon , Iwo
Link Komentarze (2) »
sobota, 24 maja 2014
NGNB

Ratujmy Polske! ....................

.............wbrew wszelkim przeciwnosciom i ...

polit-pop klamcom

25-05-2014r. oddelegujmy do PE


Wielkich Patriotycznych Wojowników

*
*
Uwiecznij Karte Do Glosowania PE - OCWW
*
*Tomasz Adamek

Tomasz Adamek walczy o mandat z masonami i germanofilosemickimi kanaliami!
KSZTALTUJ    SWOJE    ZYCIE
(JAK)BY    BYLO    ARCYDZIELEM  !

***************

 KOSE    PRZEKUJ    NA    SZTORC 

 I    CZEKAJ    NA    DZWIEK    ROGU    ZLOTEGO 
!~~~~~~~~~~~~~~~~~~!POLACY, SLOWIANIE I PATRIOCI PAMIETAJCIE!!!
1 IV 2008 r
POLSKA ZDRADZONA
ODDANA WE WLADANIE MASONERII
I GERMANOFILOSEMICKIM KOLONIZATOROM !

SEJM = 384 ZDRAJCÓW
SENAT = 74 ZDRAJCÓW

10 X 2009
ABDYKACJA UZURPATORA I ZDRAJCY
01 XII 2009
LIKWIDACJA SUWERENNEJ
RPNapisz o Twych skojarzeniach i powinnosciach wobec Ojczyzny
 

http://heterykon.blox.pl/resource/RMcenzura41.jpg" 


Luteranie, masoni, ateiści, żydzi, dwupaszportowe hanysy wybrały łobuzka:
Miasto Wisła
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1 415 66.43%
Miasto Ustroń
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1 881 48.23%
Powiat cieszyński
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 15 471 44.11%
Województwo śląskie
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 337 478 39.82%
BUZEK Jerzy Karol
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 254 319 75.26%

17:03, heterykon , P-O
Link Komentarze (5) »
niedziela, 20 kwietnia 2014
OCWW

Ratujmy Polskę! ....................

.............wbrew wszelkim przeciwnościom i ...

polit-pop kłamcom

oddelegujmy do PE


Wielkich Patriotycznych Wojowników

*
*
Uwiecznij Karte Do Glosowania PE
*
* 

"Polacy, Słowianie i Patrioci!


Naszym obowiązkiem jest uczestnictwo w majowych wyborach euro-posłów do parlamentu europejskiego, by oddelegować tam prawdziwych patriotów zdolnych odważnie walczyć o polską rację stanu i maksymalne odzyskanie suwerenności naszego państwa, tak haniebnie zdradzonego przez okrągłostołową bandę czworga, tą watahę kanalii likwidujących nam ojczyznę i rozkradających dorobek wielu pokoleń Polaków.

Uwiarygodnijcie swe patriotyczne wybory podczas aktu wyborczego robiąc fotkę karty wyborczej z dowodem osobistym, zrobioną telefonem komórkowym lub fotoaparatem cyfrowym. Zyskując taki

Osobisty Certyfikat

Wiarygodności

Wyborczej

będziemy mogli się policzyć i z naszego otoczenia wyeliminować zdrajców, agentów i wszelkie „farbowane lisy”, którzy nie posiadając takiego OCWW nie będą godni by podawać im dłoni na powitanie.

Tomasz Adamek

Tomasz Adamek walczy o mandat z masonami i germanofilosemickimi kanaliami!
KSZTAŁTUJ    SWOJE    ŻYCIE
(JAK)BY    BYŁO    ARCYDZIEŁEM  !

***************

 KOSĘ    PRZEKUJ    NA    SZTORC 

 I    CZEKAJ    NA    DŹWIĘK    ROGU    ZŁOTEGO 
!~~~~~~~~~~~~~~~~~~!POLACY, SŁOWIANIE I PATRIOCI PAMIĘTAJCIE!!!
1 IV 2008 r
POLSKA ZDRADZONA
ODDANA WE WŁADANIE MASONERII
I GERMANOFILOSEMICKIM KOLONIZATOROM !

SEJM = 384 ZDRAJCÓW
SENAT = 74 ZDRAJCÓW

10 X 2009
ABDYKACJA UZURPATORA I ZDRAJCY
01 XII 2009
LIKWIDACJA SUWERENNEJ
RPNapisz o Twych skojarzeniach i powinnościach wobec Ojczyzny

21:30, heterykon , P-O
Link Komentarze (1) »
wtorek, 31 grudnia 2013
KKSWIII
Iwo Cyprian Pogonowski Krzysztof Kolumb Synem Władysława III?

2013-12-31 

Polska!!!
*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Iwo Cyprian Pogonowski

http://www.pogonowski.com

Prawdopodobnie Krzysztof Kolumb Synem Władysława III. Według książki portugalskiego historyka Manuela Rosy. Kolumb był synem polskiego króla z dynastii Jagiellonów, Władysława III Warneńczyka, który po bitwie pod Warną w 1444 roku wycofał się na zachód i dosiadł na wyspie Malcie gdzie ożenił się z miejscową arystokratką. Pierwszym drużbą przy ich ślubie był król Portugalii. Solidarni katoliccy władcy skutecznie chronili króla Polski i Węgier przed skrytobójczym zamachem muzułmańskim.

Manuel Rosa, obecnie historyk z Duke University (Karolina Północna), poświęcił 20 lat na badanie życiorysu Krzysztofa Kolumba. We właśnie opublikowanej po polsku książce "Kolumb. Historia nieznana" stawia tezę, że odkrywca Ameryki był synem Władysława Warneńczyka, króla Polski i Węgier, którego zwłok nie znaleziono na pobojowisku w 1444 roku w bitwie z Turkami pod Warną.

Żoną Władysława III była arystokratka - Filipą Moniz de Perestrelo, Szybko też dostał się do najbliższego otoczenia króla Portugalii Jana II. Tak więc sam Kolumb był człowiekiem od dawna znanym na dworze portugalskim, miał szlacheckie pochodzenie i był od dziecka gruntownie kształcony..

Kolumb używał nazwiska Colon, a nazwisko Columbus jest błędem jednego z włoskich biskupów w jego liści ogłaszającym odkrycie nowego lądu. Błąd ten bardzo szybko się upowszechnił, a sam Kolumb nigdy go nie próbował sprostować.

Pochodzenie od polskiego króla wyjaśnia dlaczego i sam Kolumb i jego syn, utrzymywali swoje pochodzenie w tajemnicy - chronili w ten sposób tożsamość Władysława III. O polskim pochodzeniu Kolumba świadczy jego wygląd. Był on rudawym szatynem, niebieskooki i miał orli nos - tak jak Warneńczyk.

Zwłok polskiego monarchy nigdy na pobojowisku nie odnaleziono, Król miał 6 palców u jednej ze stóp. Jeden z przekazów podaje, że polski król, ledwie uszedłszy z życiem z bitwy, postanowił odsunąć się od świata i osiadł na Maderze, jako Henrique Alemao.

Około 1450 roku dwaj polscy franciszkanie byli wysłani, aby sprawdzić te pogłoski. Przysięgali oni później na Biblię, że spotkali na Maderze prawdziwego Władysława III. Próbowali go oni nakłonić do powrotu do Polski, ale bezskutecznie, Władysław nie chciał być królem. Natomiast potwierdzenie informacji, że Warneńczyk przeżył bitwę i przebywa w Portugalii odnalazł polski badacz Leopold Kielanowski w archiwum zakonu krzyżackiego. W XVI wieku potomkowie Henrique Alemao udowodnili na dworze hiszpańskim, że pochodzą z rodu polskich królów.

Trzeba zauważyć że w pewnym okresie życia Kolumb zamieszkał na Maderze, dokładnie tam, gdzie znajdował się pałac tajemniczego rycerza. Tam Kolumb przebywał przez 15 lat przed swoimi odkryciami, i kontaktował się swobodnie z królem Portugalii. Opatrywał też swoje listy monogramem, na którym widać literę S. Wiadomo, że syn Henrique Alemao miał na imię Segismundo czyli Zygmunt, imię to przewija się wśród Jagiellonów. Ostatecznych dowodów mogłoby dostarczyć badania porównawcze DNA.

Warneńczyk ukrywając się na Maderze, musiałby bardzo dbać o swoją anonimowość gdy rozmaite siły w Europie mogły chcieć grać jego osobą i jego prawem do tronu. Trzeba pamiętać że jednocześnie Turcy chwalili się że jakoby przechowują jego głowę w miodzie. Tak więc zrozumiałe jest, że Warneńczyk ukrywając się na Maderze, musiałby bardzo dbać o swoją anonimowość. Natomiast fakt polskiego pochodzenia Kolumba podkreśla znaczenie Polski w czasie jej Złotego Wieku.

Iwo Cyprian Pogonowski
23:44, heterykon , Iwo
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 grudnia 2013
SuCh
Iwo Cyprian Pogonowski Sukces Chin

2013-12-22

Polska!!!
*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Iwo Cyprian Pogonowski

http://www.pogonowski.com

Chińczycy na księżycu i sukces chińskiej obrony przeciw-lotniczej


Chiński statek kosmiczny wylądował na księżycu, jak to podała chińska agencja informacyjna Xinhua. To jest pierwsze tego typu lądowanie od 1976 roku. Tak więc Chińska Republika Ludowa powtórzyła wyczyn Stanów Zjednoczonych i byłego Związku Radzieckiego. W USA z ulgą odnotowano ten pokojowy wyczyn Chińczyków, którzy niedawno wykoleili serię super - lotniskowców USA typu Gerard Ford za pomocą nowych pocisków rakietowych stawianych w zenicie lotniskowca zdolnych do atakowania go lotem pionowym prosto w dół z napędem siły motorów oraz grawitacji.

Mimo tego USS Gerald R. Ford – jest nadal budowanym obecnie amerykańskim lotniskowcem, który miał być pierwszym egzemplarzem nowej klasy atomowych okrętów. Lotniskowce klasy Ford miały zastąpić eksploatowane obecnie jednostki klasy Nimitz. Jak dotąd planowana data wodowania nowego okrętu to 2015r. Do 2040r. miało powstać 10 takich lotniskowców, ale nowy chiński system obrony zupełnie skompromitował ten projekt i ograniczył go do tylko jednego super lotniskowca.

Jak wyżej wspomniałem, Chińska sonda Chang'e-3 wylądowała w sobotę na Księżycu jak to powiadomiła państwowa agencja Xinhua. Jest to pierwsze miękkie lądowanie na Księżycu od prawie czterech dekad. W czasie lądowania, po kilkunastominutowej przerwie w łączności - do centrum sterowania lotów dotarła informacja o wylądowaniu sondy. Cały proces lądowania trwał tylko 12 minut.

Sonda wyposażona jest w zdalnie sterowany pojazd księżycowy o nazwie "Jaspisowy królik". Ma on w niedzielę wieczorem rozpocząć na Księżycu prace, które potrwają co najmniej trzy miesiące. Poruszający się na sześciu kołach pojazd przystosowany jest do pokonywania trudnych przeszkód terenowych. Natomiast jego nazwa pochodzi z mitologii chińskiej, według której "jaspisowe króliki" żyją na powierzchni Srebrnego Globu i towarzyszą chińskiej bogini Księżyca Chang'e.

Wracając do niepowodzenia lotniskowca amerykańskiego serii USS Gerald R. Ford trzeba wspomnieć, iż miała ona zastąpić starszą generację lotniskowców, która była oparta o projekty z lat 60. XX w. i zbliżyła się ona wówczas do granicy możliwej modernizacji. Według agencji internetowej „serwis militarium.net,” problem wówczas stanowiła wydajność elektrowni obciążonej poborem mocy przez elektroniczny sprzęt nowej generacji.

Jak wiadomo starsza generacja lotniskowców, była oparta o projekty z lat 60. XX w. zbliżyła się ona wówczas do granicy możliwej modernizacji. Według agencji internetowej serwis militarium.net, problem stanowiła wydajność elektrowni obciążonej poborem mocy przez elektroniczny sprzęt nowej generacji.

Iwo Cyprian Pogonowski
01:44, heterykon , Iwo
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 12 listopada 2013
SLNZ
Iwo Cyprian 

Pogonowski Ślady Lechitów na Zachodzie

2013-11-12

Polska!!!
*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Iwo Cyprian Pogonowski

http://www.pogonowski.com

Ślady Słowian na Zachodzie znajdują się nie tylko w nazewnictwie miast sięgającym do Morza Północnego, ale również w konceptach politycznych zawartych w Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i innych państw. W czasie jednoczenia Niemiec Wschodnich i Zachodnich demonstranci neo-naziści używali niefortunnego i zupełnie mylnego sloganu:

„Danzig, Breslau und Stettin sind so Deutsch wie Berlin”

“Gdańsk, Wrocław i Szczecin są tak samo niemieckie jak Berlin.”

Trzeba zauważyć, że w wersji Wieletów i Obodrytów Berlin nazywał się Bralin i służył jako rynek niewolników ludzi branych do niewoli, przeważnie Niemców starających się podbić ziemie słowiańskie. Pamiętam jak jeszcze w czasie wojny południowy Berlin nazywał się „Nowa Wies.”

W czasach reformacji polskich pacyfistów Anty-Trynitarianów nazywano „Arianami.” Ludzie ci nosili drewniane szable i nie stawiali się do pospolitego ruszenia zwoływanego do obrony kraju. W rezultacie zostali skazani na banicję i wielu z nich przeniosło się do Amsterdamu do Holandii gdzie założyli słynną instytucję znaną jako „Bibliotheca Fratrum Polonorum,” Mieli duży wpływ na takich filozofów jak Spinowa oraz John Locke, pod którego wpływem była napisana amerykańska Deklaracja Niepodległości. Locke był z zawodu inżynierem budowlanym, który na marginesach książek wydawanych przez Braci Polskich, czyli Arian, spisywał własne wnioski filozoficzne. Przyjął on pojęcie tolerancji zainicjowane przez polskich Arian.

Tadeusz Kościuszko służył generałowi Waszyngtonowi mierniczemu z zawodu, jako główny inżynier wojskowy, który stworzył plan decydującej bitwy rozegranej pod Saratogą, dzięki której Francja przystąpiła do wojny przeciwko Anglii co zadecydowało o klęsce sił angielskich i niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Na polach głównych bitew ilość poległych Francuzów była znacznie większa niż ilość poległych Amerykanów. Trzeba zauważyć że usunięto w USA z gimnazjalnych podręczników historii nazwiska generałów polskich Tadeusza Kościuszki i Kazimierza Pułaskiego, twórcy kawalerii amerykańskiej, poległego w bitwie pod Saganah w stanie Georgia. Stało się to dzięki zdradzie Amerykanina nazwiskiem Curry, który plany bitwy stworzone przez generałów Puławskiego i Giscard D’esting. Plany to stały się podstawą stworzenia przez Anglików śmiertelnej zasadzki.

Należy wspomnieć że zastrzeżenie w Konstytucji Amerykańskiej że prezydentem USA może być tylko urodzony Amerykanin prawdopodobnie zostało uformowane po fatalnych skutkach w Polsce gdzie prawo pozwalało cudzoziemcom kandydować w wyborach na głowę państwa i szefa władzy wykonawczej. Niestety wniosek kanclerza Jana Zamoyskiego w tej sprawie nie został przyjęty przez Seym – miało to fatalne skutki i przyczyniło się do katastrofy, jakimi były rozbiory Polski i strata niepodległości Polski na ponad sto lat.

Iwo Cyprian Pogonowski
14:26, heterykon , Iwo
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 84