Puk, puk!!! Puk, puk! . Chat z Heterykonem

JMBNO

@JMBNO@Strony Patriotyczne


Umiesz liczyć, to licz na siebie
Kategorie: Wszystkie | B-N | Cenzuro-PiS | FVD3 | I_P_P | Iwo | Konkurs | M_M | OJRO | P-O | PPwRM | Pstryk! | SEJM | SMS | Salon | WWW
RSS
poniedziałek, 12 października 2009
ABDYKACJA

mały WIELKI zdrajca ....................

....................ABDYKOWAŁ

10-10-2009 GODZ. 12:16


Ognie piekieł czekaj±
*
*
 CZY TU na tym zdjęciu SĄ JACYŚ POLACY

mały WIELKI zdrajca

 PRZEKUWAJCIE KOSY NA SZTORC !!!
*
*
Ognie piekieł czekaj±Abdykacja 2009Abdykacja (z łaciny abdicatio) - dobrowolne lub wymuszone zrzeczenie się władzy i jej prerogatyw; abdicare - wypędzić. Prezydent Lech Kaczyński, składając dziś parafę pod dokumentem traktatu reformującego Unię Europejską, abdykuje na rzecz superpaństwa montowanego na zgliszczach starych narodów Europy. Można rzec - wypędza Rzeczpospolitą z Rzeczypospolitej.

Ostatnim władcą Polski, który abdykował na rzecz obcego mocarstwa, był król Stanisław August Poniatowski. 25 listopada 1795 roku przekazał władzę carycy Katarzynie II. Było to już po trzecim rozbiorze, rozwiązaniu gwardii królewskiej i pod bagnetami rosyjskich dragonów w Grodnie. W zamian dostał dożywotnią pensję i najwyższe odznaczenie imperium - Order św. Andrzeja Pierwszego Powołańca. Zyskał też coś jeszcze. Anatemę. Dziś nikt nie pamięta o nim jako budowniczym Łazienek, twórcy mennic, ludwisarni, Szkoły Rycerskiej czy Teatru Narodowego. Jego rządy naznaczyło piętno grabarza majestatu Rzeczypospolitej. I tak zapamiętała go historia.

Lechowi Kaczyńskiemu bagnetem nikt nie grozi. Podpisując traktat lizboński, czyni to, co wielokrotnie zapowiadał. Jest dziwna koincydencja między ratyfikacją traktatu a tzw. aferą hazardową. Ta pierwsza znalazła się w cieniu drugiej, choć ciężar gatunkowy obu spraw jest absolutnie nieporównywalny. Nie było w przestrzeni publicznej, poza łamami "Naszego Dziennika", żadnej, ale to żadnej debaty na temat znaczenia traktatu, nie przeprowadzono żadnego bilansu strat i zysków. Nie ulega jednak wątpliwości, że za kilkadziesiąt czy kilkaset lat o aferze hazardowej nikt nie będzie pamiętał, o Lechu Kaczyńskim nie będzie się mówiło jako o budowniczym Muzeum Powstania Warszawskiego, a o Prawie i Sprawiedliwości jako animatorze projektu IV Rzeczypospolitej czy pogromcy mafijno-partyjnego układu. Do historii przejdą jako uznający i akceptujący supremację zewnętrznego podmiotu. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie sposób traktować poważnie argumentu, jakoby prezydent był zakładnikiem własnego podpisu złożonego pod unijnym dokumentem w klasztorze hieronimitów w Lizbonie. Można to było potraktować jako culpa felix, rodzaj "szczęśliwej winy" pozwalającej na dostrzeżenie skutków własnych decyzji. Niestety, nic takiego się nie stało. I to mimo poważnych zastrzeżeń zgłaszanych przez uznanych konstytucjonalistów. W efekcie Lech Kaczyński abdykuje. Bruksela victor.

Katarzyna Orłowska-PopławskaKSZTAŁTUJ    SWOJE    ŻYCIE
(JAK)BY    BYŁO    ARCYDZIEŁEM  !

***************

 KOSĘ    PRZEKUJ    NA    SZTORC 

 I    CZEKAJ    NA    DŹWIĘK    ROGU    ZŁOTEGO 
!~~~~~~~~~~~~~~~~~~!


SAMOTNY MĄŻ STANU
..........Vaclav Klaus

JESZCZE WALCZY I CZEKA WSPARCIA

*
PATRIOTO PODPISZ PETYCJĘ
*--- PATRIOTYCZNA POLSKA ---

http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/
Abdykacja 2009 !!!!!!! Abdykacja (z łaciny ...
... abdicatio) - dobrowolne lub wymuszone zrzeczenie się władzy i jej prerogatyw; abdicare - wypędzić. Prezydent Lech Kaczyński, składając dziś parafę pod dokumentem ... traktatu reformującego Unię Europejską, abdykuje na rzecz superpaństwa montowanego na zgliszczach starych narodów Europy. Można rzec - wypędza Rzeczpospolitą z Rzeczypospolitej.
(...)
Katarzyna Orłowska-Popławska
~Kosynier 2009-10-10 12:16
-
http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/
Polacy, Słowianie i Patrioci, nawet pióro odmówiło temu ...
... spasionemu kurduplowi uczestnictwa w zdradzie Polski, naszej Ojczyzny.
~Kosynier 2009-10-10 12:21
-
(...)
-
Co tam Kamiński i jego afery!.. Co Pan myśli dzisiaj o ...
... patriotyźmie pana prezydenta. Podpisał traktat w pięknym stylu, jak by podpisywal wejście do raju. A gdy mu klaskano, to aż urósł w oczach. Tylko to cholerne ... pioro, w które wszedł duch Rejtana!
~Janka fr. 2009-10-10 15:25
-
(...)
-
http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/
Pani Janko, czy mogę dysponować tym Pani zdaniem: "Tylko ...
... to cholerne pióro, w które wszedł duch Rejtana!" Pragnę je dołączyć do cytatów z naszego Kosyniera.
~Madzia 2009-10-10 19:34
-
(...)
-
Prezydent podpisał traktat. Tym samym 1000-letnie historia ...
... Państwa Polskiego dobiegła końca. I nikt się tym nie przejął. A najbardziej mnie zdenerwował oślizły ton wypowiedzi komentatorów telewizyjnych, którzy mrugając ... znacząco kaprawymi oczyma mówili o "niedostatku demokracji" w instytucjach unijnych, tak jakby to było normalne i godne pochwały.
~BP 2009-10-10 21:22
-
--- PATRIOTYCZNA POLONIA ---

From: Jerzy Malinski
. To: Grzegorz Michalski
. Sent: Monday, October 12, 2009 4:39 AM

. Panie Grzegorzu,
nie wiem jak wielu Nas jeszcze jest ale ludzie ktorym droga jest Europa niepodleglych panstw narodowych probuja wszelkimi silami zatrzymac proces tworzenia sie totalitarnego molocha.
Ludzie z roznych krajow podpisuja te petycje aby prezydent Czech nie podpisal tego traktatu.
Ja podpisalem te petycje na pozycji 8395, pani Agata King podpisala sie pod 6877. Jesli tych podpisow bedzie wiele to istnieje szansa aby Vaclav Klaus nie podpisal tego traktatu - walczmy do konca, probujmy wszelkich drog.


Panie Jerzy
Na 1000 podpisów 1 Polaka, a w tym i anonima. I co ciekawe na 1000 podpisów 4 są z Izraela.
Napisałem już, że w sobotę Polacy powinni wyludnić pałac prezydencki. Modlenie się o to aby najpierw nie zagłosowała na TAK Irlandia, a teraz składanie wszystkiego w ręce Prezydenta Czech jest w moim odczuciu dla Polaków upokarzające, zaświadczające o skundleniu, staniu się popłuczyną narodów świata.
Ja będę robił swoje i czekał kiedy Polacy jak kopany kundel rzucą się z zębami na dręczycieli.
Pozdrawiam
ppłk o dotąd złośliwie i przestępczo nie ustalonym statusie
Edward Makowiecki


POLACY, SŁOWIANIE I PATRIOCI PAMIĘTAJCIE!!!
1 IV 2008 r
POLSKA ZDRADZONA
ODDANA WE WŁADANIE MASONERII
I GERMANOFILOSEMICKIM KOLONIZATOROM !

SEJM = 384 ZDRAJCÓW
SENAT = 74 ZDRAJCÓW


10 X 2009
ABDYKACJA UZURPATORA I ZDRAJCY


Napisz o Twych łzach nad grobem Ojczyzny

21:11, heterykon , P-O
Link Komentarze (3) »