Puk, puk!!! Puk, puk! . Chat z Heterykonem

JMBNO

@JMBNO@Strony Patriotyczne


Umiesz liczyć, to licz na siebie
Blog > Komentarze do wpisu
SLNZ
Iwo Cyprian 

Pogonowski Ślady Lechitów na Zachodzie

2013-11-12

Polska!!!
*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Iwo Cyprian Pogonowski

http://www.pogonowski.com

Ślady Słowian na Zachodzie znajdują się nie tylko w nazewnictwie miast sięgającym do Morza Północnego, ale również w konceptach politycznych zawartych w Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i innych państw. W czasie jednoczenia Niemiec Wschodnich i Zachodnich demonstranci neo-naziści używali niefortunnego i zupełnie mylnego sloganu:

„Danzig, Breslau und Stettin sind so Deutsch wie Berlin”

“Gdańsk, Wrocław i Szczecin są tak samo niemieckie jak Berlin.”

Trzeba zauważyć, że w wersji Wieletów i Obodrytów Berlin nazywał się Bralin i służył jako rynek niewolników ludzi branych do niewoli, przeważnie Niemców starających się podbić ziemie słowiańskie. Pamiętam jak jeszcze w czasie wojny południowy Berlin nazywał się „Nowa Wies.”

W czasach reformacji polskich pacyfistów Anty-Trynitarianów nazywano „Arianami.” Ludzie ci nosili drewniane szable i nie stawiali się do pospolitego ruszenia zwoływanego do obrony kraju. W rezultacie zostali skazani na banicję i wielu z nich przeniosło się do Amsterdamu do Holandii gdzie założyli słynną instytucję znaną jako „Bibliotheca Fratrum Polonorum,” Mieli duży wpływ na takich filozofów jak Spinowa oraz John Locke, pod którego wpływem była napisana amerykańska Deklaracja Niepodległości. Locke był z zawodu inżynierem budowlanym, który na marginesach książek wydawanych przez Braci Polskich, czyli Arian, spisywał własne wnioski filozoficzne. Przyjął on pojęcie tolerancji zainicjowane przez polskich Arian.

Tadeusz Kościuszko służył generałowi Waszyngtonowi mierniczemu z zawodu, jako główny inżynier wojskowy, który stworzył plan decydującej bitwy rozegranej pod Saratogą, dzięki której Francja przystąpiła do wojny przeciwko Anglii co zadecydowało o klęsce sił angielskich i niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Na polach głównych bitew ilość poległych Francuzów była znacznie większa niż ilość poległych Amerykanów. Trzeba zauważyć że usunięto w USA z gimnazjalnych podręczników historii nazwiska generałów polskich Tadeusza Kościuszki i Kazimierza Pułaskiego, twórcy kawalerii amerykańskiej, poległego w bitwie pod Saganah w stanie Georgia. Stało się to dzięki zdradzie Amerykanina nazwiskiem Curry, który plany bitwy stworzone przez generałów Puławskiego i Giscard D’esting. Plany to stały się podstawą stworzenia przez Anglików śmiertelnej zasadzki.

Należy wspomnieć że zastrzeżenie w Konstytucji Amerykańskiej że prezydentem USA może być tylko urodzony Amerykanin prawdopodobnie zostało uformowane po fatalnych skutkach w Polsce gdzie prawo pozwalało cudzoziemcom kandydować w wyborach na głowę państwa i szefa władzy wykonawczej. Niestety wniosek kanclerza Jana Zamoyskiego w tej sprawie nie został przyjęty przez Seym – miało to fatalne skutki i przyczyniło się do katastrofy, jakimi były rozbiory Polski i strata niepodległości Polski na ponad sto lat.

Iwo Cyprian Pogonowski
wtorek, 12 listopada 2013, heterykon

Polecane wpisy

  • WKZ

    Wybielanie kolaboracji Żydów z Sowietami2014-07-26 * * * * * * * * * * * Iwo Cyprian Pogonowski http://www.pogonowski.com Wybielanie kolaboracji

  • KKSWIII

    Krzysztof Kolumb Synem Władysława III?2013-12-31 * * * * * * * * * * * Iwo Cyprian Pogonowskihttp://www.pogonowski.comPrawdopodobnie Krzysztof Ko

  • HIKH

    Hindenburg i „Kariera” Hitlera2013-06-07 * * * * * * * * * * * Iwo Cyprian Pogonowskihttp://www.pogonowski.comW rocznicę katastrofy