Puk, puk!!! Puk, puk! . Chat z Heterykonem

JMBNO

@JMBNO@Strony Patriotyczne


Umiesz liczyć, to licz na siebie
Blog > Komentarze do wpisu
M_jUE

01-12-2009 rok

Polska przestała istnieć,

ale tu ciągle jeszcze bije

to zdradzone i krwawiące serce


Polski !

01-12-2009 GODZ. 00:01


Ognie piekieł czekaj±
Masońskie ścierwojady świętują w Brukseli z naszą POPiSLiDencką kolaboracyjną watahą likwidatorów polskiego państwa, więc czas ich przywitać i popatrzeć na te skacowane mordy germano-filosemickich szumowin, które zachlali z radości tak długo ukrywanej, że od poranka Polski już nie będzie. Kaca zaleczycie klinem, ale nie cieszcie się zbytnio, bo szybko zaczadzone waszym trującym dymem euro-entuzjastyczne przygłupy obudzą się z rączką w nocniku i wtedy nastanie czas rozliczeń, a Kosynier was zapyta: Jak tam wam w dziobkach? Jak w trampku, ciasno i śmierdzi guanem lizbońskim, które wam oszukany i wściekły europejski elektorat wciśnie do gardła i obije te zakłamane ryje.

Przekute na sztorc kosy z oddziałów Kosyniera pójdą w ruch!
środa, 02 grudnia 2009, heterykon

Polecane wpisy

  • NGNB

    Ratujmy Polske! .................... ............. wbrew wszelkim przeciwnosciom i ... polit-pop klamcom 25-05-2014r. oddelegujmy do PE Wielkich Patriotyczny

  • OCWW

    Ratujmy Polskę! .................... ............. wbrew wszelkim przeciwnościom i ... polit-pop kłamcom oddelegujmy do PE Wielkich Patriotycznych Wojowników

  • PPC

    Ratujmy Polskę! .................... .................... wbrew wszelkim przeciwnościom i ... polit-pop kłamcom * * * * Przesłanie Pana Cogito **** Idź doką

Komentarze
2009/12/04 18:10:28
mmhhh... nucilam sobie dzis Rote i Bogurodzice, dlaczego?.. nie wiem. A tu na moherostradzie podobne klimaty.
-
2009/12/05 03:28:27
Tam na Kibo (5895 m n.p.m.) miałaś czkawkę z mej inspiracji, a tu w jUE hymn rozbiorowy serce Ci wypełnia, ale Bogurodzicą to najwyraźniej pragnęłaś mnie posmyrgać, a może wręcz pieszczotą obdarować.
-
2009/12/06 00:27:18
posmyrgać pieszczotą?.... Na tak patriotycznym blogu?!
Nie :)
Patriotyzm i Kosmopolityzm sie wykluczają...
Ewentualnie sie mogą dopieszczać .. i smyrgać.
-
2009/12/06 01:32:44
Przejdźmy więc do buduaru.
-
2009/12/11 23:02:33
zaproszenie do niepatriotycznych zachowan w buduarku..przemilcze:)
Wiem jednak, ze Pan, za czerwonym mikolajem z serduszkiem na rozneglizowanym ciele, teskni:)...
tak, tak...coz to byly za czasy ... kiedy jezyk, emocje, podniecenie, ... tak sie dobrze rozumielismy pomimo barier nalozonych. :)
-
Gość: Kosynier, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/12/12 12:54:56
Pani niech się mu oddaje w tym buduarze, ale proszę zamknąć drzwi, bo tu w salonie wszystko słychać, a młodzież też tu bywa.
-
2009/12/12 14:51:16
Panie kosynierzu
niech bedzie:)
Przytrzasniete przy zamykaniu drzwi od buduarku paluszki, zaraz zaczna sie mienic kolorami teczy.
Bola..ale nie na tyle by sie mlodzieza wyslugiwac jako argumentem.
Zreszta..w dzisiejszych czasach nie ma czegos takiego jak "młodzież też tu bywa"...
Mlodziez, prosze Pana obecnie w polskojezycznej prasie czyta jak jak jeden pan prywatnie w sukienki sie ubieral. To bylo prywatne..a teraz juz nie jest. ;)


p.s. i prosze sobie zapamietac, ze autor tego poczytnego bloga, inspirator polskiej mlodziezy, jest wstanie mi wiele wybaczyc...a nawet powiem nieskromnie, on mnie lubi:)

-
Gość: Kosynier, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/12/13 02:05:59
Wybaczam Pani i ja, śladem naszego Gospodarza, to "U" w moim nicku, ale tutejsi bywalcy nie czytują szmatławców i krypto-reklamy uskuteczniać tu zakazuję nawet ulubienicy Heterykona.
Szanowny Gospodarzu, proszę tam klapsa tej pani zaordynować w buduarku, gdy będzie się zbyt daleko posuwała.
Pozdrawiam z nadzieją na rychły pana powrót do zdradzonej Ojczyzny.
-
2009/12/13 21:36:07
Panie Heterykonie,

prosze z czułoscia o porozumienie sie z panem Kosynierem, bo nie wie On juz sam co pisze:).
Raz mnie upomina: "proszę zamknąć drzwi", co ja usłuznie uczyniłam, a do tego sobie paluszki przytrzasnełam i bola mnie nadal, a w kolejnym komentarzu publicznie pana namawia do klepania mnie po jedrnych posladkach.
Czyli co?
Teraz młodziez, w tym przedswiatecznym nastroju, moze czytac, iz "zaordynowanie klapsow" w buduarkowych emocjach, jest jak najbardziej pozadane?

Gubie sie w domyslach :) Dopiero co rozszyfrowalam o co chodzi z tym "U" i nawet deklinacje sobie przypomialam... a tu ponownie zmuszona jestem do pracy umyslowej i glowie sie nad tym, ktory z panow na mnie w tym buduarku czeka.

p.s. I co sugeruje pan Kosynier, ze znowu pan przelecial nade mną i nie pomachal?

-
Gość: Kosynier, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/12/16 19:45:22
Czy nie myli pani jędrności z puszystością, co sygnalizuje waga już przy wskazówce na liczbie 170 funtów, od której zaczynają się kaszaloty, a na które ja nie poluję. :-)))
A "przeleć mnie, to słowa idiotyczne...", zaś "hej przeleciał ptaszek.." też sopranu wymaga, również "podwijam kiecę i lecę" damskiej naturze przystoi, a nasz Gospodarz twardo stąpa po ziemi bez przelatywania kogokolwiek w groźny czas różnych pandemii, gdy Ojczyzna innych przecież poświęceń od niego oczekuje.
-
Gość: Endek, *.cdma.centertel.pl
2009/12/16 20:16:54
Witam Państwa!
Przemilczę zawartość wcześniejszych komentarzy, bo grudniowa rocznica za następną goni, a mnie pytanie coraz bardziej męczy, po co to wszystko było?Wyszliśmy z sojuza, aby wpaść do sojuza i tylko nieliczni Solidarność kontemplują tą dawną, jakby tamta była jakaś inna.Doszedłem do wniosku, że to była bujda na resorach od samego początku. Jakie drzewo takie owoce.Może to jest obraźliwe ale nie mogę jakoś myśleć inaczej. Tylko X. Popiełuszki i Janka Wiśniewskiego żal
-
Gość: Endek, *.cdma.centertel.pl
2009/12/16 20:19:31
i Polski
-
Gość: Kosynier, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/12/17 05:26:11
Endek, a ty kosę już przekułeś na sztorc? Nad Polskę się nie rozczulaj i fochów nie strój tu przy tej wielbicielce naszego Gospodarza, a zajmij się lepiej organizacją podziemnych struktur polskiego państwa. Wpuściłeś ponownie do Sejmu ortodoksów z menorą, a w Stolicy, za sprawa Hajki Grundbaum, znanej jako Hanna Gronkiewicz-Waltz, ostatnio pousuwano skrycie przydrożne krzyże. Prawosławni Mołdawianie na taką hucpę nie pozwalają i faceci tam to chłopy z nabiałem. Kliknij i zobacz wierny lud boży:
Moldovans tear down jEWISH menorah & put up cross.
youtube
-
Gość: Endek, *.centertel.pl
2009/12/17 20:32:20
To prawda że mają tam jeszcze chłopów z nabiałem jak to ładnie ująłeś.A widziałeś ten dziwoląg w polskiej parafii w Nadarzynie?
www.lusiaoginska.pl/index.php?m=6&p=&id=110
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/08/12 19:59:43
nie mieszajcie masonów do Unii
to śmieszne
-
Gość: Kosynier, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
2012/08/16 14:27:41
Rechocząc uważaj na ślinkę by Ci fartuszka nie obkidała, waleciku treflowy - potocznie dupkiem zwany.